Інтерфакс-Україна
09:52 25.03.2020

Рішення про створення консультативної ради у рамках ТКГ в середу ухвалено не буде - віце-прем'єр Резніков

1 хв читати
Рішення про створення консультативної ради у рамках ТКГ в середу ухвалено не буде - віце-прем'єр Резніков

Віце-прем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков заявляє, що на засіданні Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з врегулювання ситуації на сході України, яке відбудеться в середу у форматі відеозв'язку, не буде ухвалено рішення про створення у рамках ТКГ консультативної ради за участю представників ОРДЛО.

"ТКГ відбувається у форматі відеоконференції, тому жодних рішень про створення підписано бути не може фізично. Більше того, безпосередньо рішення про створення може бути ухвалене після консультацій з Німеччиною, Францією та ОБСЄ. Вони на сьогодні тривають", - сказав Резніков у поширеному в середу коментарі, відповідаючи на запитання, чи буде ухвалено рішення про створення такої консультативної ради на засіданні ТКГ у середу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА