Інтерфакс-Україна
17:50 27.03.2020

Уряд збереже всю передбачену в бюджеті підтримку аграріїв у розмірі 4 млрд грн

1 хв читати
Уряд збереже всю передбачену в бюджеті підтримку аграріїв у розмірі 4 млрд грн

Кабінет Міністрів України повністю збереже бюджетну підтримку агропромислового сектору, незважаючи на скорочення бюджету для боротьби з поширенням коронавірусу, повідомив уповноважений президента України із земельних питань Роман Лещенко.

"Президент Володимир Зеленський розуміє, що аграрії - це економічна основа України, особливо в такі складні часи. Влада зберегла всі 4 мільярди, заплановані для програм аграрного сектору", - розповів він агентству "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю.

Лещенко зазначив, що зберігається 2,2 млрд грн на підтримку розвитку тваринництва, переробки сільськогосподарської продукції та дешеві кредити аграріям. Зокрема, 1 млрд грн піде на розвиток тваринництва і переробку сільськогосподарської продукції та 1,2 млрд грн - на фінансову підтримку заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.

Ще додаткові 240 млн грн підуть на Фонд часткового гарантування кредитів. Решта фінансування піде на часткову компенсацію сільгосптехніки та обладнання, страховку, рослинництво та інші потреби сектору.

"Такі кроки дадуть змогу, незважаючи на світову кризу, гарантувати продовольчу безпеку країни, а також зберегти АПК головним локомотивом економіки України", - зазначив він.

За словами Лещенка, також найближчим часом буде внесено зміни до базових аспектів реалізації земельної реформи в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сюмар стверджує, що фабулу санкцій проти Порошенка ще у 2019 році ініціював Портнов

ЄК наразі не готова оголосити терміни ухвалення 18-го пакету санкцій проти РФ

Рух "ЧЕСНО": 62% мерів українських міст є гривневими мільйонерами, родини трьох мерів - доларовими мільйонерами

В ЄК сподіваються в короткі терміни оновлення угоди про зону вільної торгівлі з Україною для подальшої економічної підтримки

Зло, розпочате Росією без причини у 2014 році та 2022 році, триває вже 1198 днів – Маркарова

На міжнародному форумі обговорили майбутню стратегію реформування правосуддя України

Словацькі парламентарі висловилися проти антиросійських санкцій, Чехія зберігає курс на посилення тиску на РФ

Попри "політичну кризу", уряд Нідерландів продовжуватиме підтримувати Україну - міністр оборони

Нідерланди нададуть Україні новий пакет допомоги на EUR400 млн у сфері морської безпеки

Тзв "меморандум" РФ свідчить, що Москва не планує закінчувати війну – нардеп Фріз

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА