Інтерфакс-Україна
14:37 30.03.2020

ВР підтримала зміни до КПК про особливості судового контролю над дотриманням громадянських прав у кримінальних провадженнях на період карантину

1 хв читати
ВР підтримала зміни до КПК про особливості судового контролю над дотриманням громадянських прав у кримінальних провадженнях на період карантину

Верховна Рада на своєму позачерговому пленарному засіданні в понеділок прийняла за основу законопроект №3276 про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо особливостей судового контролю над дотриманням прав та свобод громадян у кримінальному провадженні на період карантину.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", за таке рішення проголосували 274 народні депутати.

Згідно з пояснювальною запискою законопроекту, він передбачає, щоб на період дії карантинних заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (Covid-19) дотримувалися розумні терміни кримінального провадження, забезпечувалося право особи на участь у судовому засіданні, своєчасне продовження термінів тримання підозрюваних (обвинувачених) під вартових та загалом дотримання завдань та принципів кримінального провадження.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Фінляндії анонсував зустріч формату NB8 у середу разом із Зеленським

Військовий Єгор Фірсов закликав голову Деснянської РДА Бахматова спрямувати енергію на службу в ЗСУ

В Києві з Парубієм прощатимуться в понеділок ввечері на Майдані, повідомив Порошенко

Зеленський та Залужний, а також їх партії отримали б найвищу підтримку українців в разі виборів – соцопитування "Рейтинга"

Порошенко на місці вбивства Парубія у Львові: зробимо все можливе для того, щоб знайти виконавців

Мерц: Путін хоче відновити СРСР, дестабілізує демократії й намагається впливати на громадську думку

Кияни найкраще оцінюють діяльність "Євросолідарності" і "Голосу" в Раді – КМІС

Гарантії безпеки не працюють, коли на українські міста знову летять дрони і ракети, потрібне зміцнення армії – Порошенко

Запровадження 1 січня 2026р нової електронної акцизної марки призведе до втрати держбюджетом 140 млрд грн - думка

Україна готується до 5го саміту Кримської платформи на рівні лідерів, президент вже надіслав запрошення - Жовква

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА