Інтерфакс-Україна
10:14 01.04.2020

У ВР зареєстровано п'ять проектів постанов про скасування ухвалення закону про ринок землі

1 хв читати
У ВР зареєстровано п'ять проектів постанов про скасування ухвалення закону про ринок землі

У Верховній Раді зареєстровано ще один проект постанови про скасування рішення парламенту від 31 березня щодо ухвалення закону про запровадження ринку землі.

За інформацією сайту парламенту, відповідний проект постанови №2178-10-П4 зареєстрували народні депутати з фракції "Батьківщина" Іван Кириленко та Вадим Івченко. Отже, нині у ВР уже зареєстровані п'ять проектів постанов про скасування рішення про ухвалення в цілому закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення, три з яких ініціювали члени фракції "Батьківщина".

Згідно зі встановленою процедурою, голова Верховної Ради не може підписувати ухвалений законопроект, доки народні депутати не розглянуть проектів постанов про скасування голосувань і не ухвалять стосовно них рішення.

Раніше Верховна Рада на позачерговому засіданні у вівторок ухвалила закон про відкриття ринку землі з 1 липня 2021 року з обмеженням його роботи в перші три роки лише паями у власності фізичних осіб із максимальним володінням в одних руках 100 га.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сіярто розцінив заяву Зеленського щодо дружби з Угорщиною як погрозу

Венс: росіяни вже визнали, що не зможуть встановити "маріонетковий режим" в Україні

Адвокати Порошенка вказують на паралелі фабули експертизи ДБР щодо їх підзахисного з російською пропагандою

Удар по американському заводу в Україні свідчить, що Путін не хоче припинення війни - Порошенко

Моббс про територіальні вимоги РФ: Міжнародне право не може бути скасоване агресією

Кличко закликав Бундестаг посилити допомогу Україні

Зеленський: Я був би задоволений, якби вибори вже були

Рубіо, Віткофф і Венс увійдуть у коодинаційну групу зі сторони США щодо підготовки зустрічі з РФ – Зеленський

Науседа: Литва готова залучити миротворчі війська та спорядження в межах мандату Сейму

Мелоні пропонує надати Україні колективні гарантії безпеки, але відмовити у фактичному вступі до НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА