13:59 13.04.2020

Радуцький: Закони для боротьби з коронавірусом тимчасові, лише на час пандемії та карантину

1 хв читати
Радуцький: Закони для боротьби з коронавірусом тимчасові, лише на час пандемії та карантину

Закони, які ухвалює Верховна Рада України для боротьби з поширенням коронавірусу, мають тимчасовий характер, наголошує голова комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медстрахування Михайло Радуцький.

У понеділок журналістам перед позачерговим засіданням Верховної Ради він розповів, що визначення карантинних умов на законодавчому рівні, зокрема, дає можливість місцевій владі запускати в роботу додаткові лікарні для прийому хворих на коронавірус. "Не ті 240 вже наявних, а якщо, не дай Боже, підемо за поганим сценарієм, переобладнати під лікарні інші приміщення або лікарні під інфекційні", - пояснив Радуцький.

"Він (закон) уточнює, про що саме йдеться під збором і передачею персональної інформації людей, які захворіли на коронавірус. Також дає можливість залучати до боротьби з коронавірусом медичних фахівців, які не працюють у лікарнях. Наприклад, професуру університетів, інститутів підвищення кваліфікації, інтернів. Це закон суто технічний", - наголосив депутат.

Він також звернув увагу: "Хочу наголосити, що всі закони, які на сьогодні ухвалює Верховна Рада для боротьби з коронавірусом - це тимчасові закони, які діятимуть лише під час карантину та пандемії".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Байден повертається до роботи після COVID-19, має намір провести "агресивну" кампанію на підтримку Гарріс

Боррель жорстко розкритикував Орбана: Це Путін, а не ЄС, проводить провоєнну політику, і ваша "миротворча місія" тільки йому на користь

Стефанішина про повернення українців з-за кордону: 100-відсоткової безпеки в Україні немає, але є потреба в робочій силі

Боррель закликав країни-члени ЄС надати Україні більше потужностей із виробництва електроенергії, не допустивши, щоб "Путін занурив Україну в темряву і холод"

Стефанішина: Я не бачу, як вибори президента США можуть вплинути на процес членства України в ЄС

Сіярто заявив, що Угорщина і Словаччина ініціюють процес консультацій з ЄС після припинення транзиту нафти російського "Лукойла" через Україну

Польща запропонувала провести в Україні Раду з питань закордонних справ, Угорщина виступила проти - Сікорський

Спонсори почали знову жертвувати кошти на виборчу кампанію демократів після виходу Байдена з передвиборчих перегонів

Парламент Естонії уповноважив реформіста Міхала сформувати уряд

Президент Литви призначив Шимоніте прем'єром і доручив сформувати уряд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА