Інтерфакс-Україна
21:15 13.04.2020

Франція засуджує указ президента РФ, що забороняє особам без російського громадянства володіти землею в Криму

2 хв читати
Франція засуджує указ президента РФ, що забороняє особам без російського громадянства володіти землею в Криму

Франція засуджує указ президента Росії Володимира Путіна, який забороняє особам без російського громадянства володіти землею на значній частині Криму і Севастополя, заявило посольство Франції в Україні.

"Франція беззастережно засуджує указ президента РФ № 201 від 20 березня 2020 р., який забороняє особам без російського громадянства володіти землею на значній частині території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя", - йдеться в повідомленні посольства в Twitter у понеділок.

Підкреслюється, що два заходи - примусовий призов жителів Криму в армію РФ і заборона іноземцям володіти землею в Криму - прийняті російською владою з різницею в кілька днів, "прекрасно ілюструють стратегію примусової інтеграції, яку Росія реалізує в Криму, і яка повністю суперечить нормам міжнародного права".

"Після шести років незаконної анексії Криму Росією Франція зберігає тверду прихильність повному відновленню суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів", - зазначили в посольстві.

Як повідомлялося, РФ має намір направити майже 3,3 тис. осіб з території Кримського півострова цієї весни для проходження "військової служби". МЗС України в понеділок висловило рішучий протест у зв'язку із здійсненням Російською Федерацією чергового призову на військову службу на тимчасово окупованій частині суверенної території України - в Автономній Республіці Крим та місті Севастополь.

Також МЗС зажадало від РФ скасувати призов на військову службу на тимчасово окупованій території Криму і міста Севастополь і забезпечити безумовне виконання своїх міжнародних зобов'язань як держави-окупанта.

20 березня Путін підписав указ №201, яким до переліку територій РФ, на яких іноземні громадяни, особи без громадянства та іноземні юридичні особи не можуть мати у власності земельні ділянки, незаконно включені окремі райони тимчасово окупованої території півострова Крим.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА