Інтерфакс-Україна
16:23 14.04.2020

Зеленський звільнив свого представника в Кабміні Перевезенцева і поклав ці обов'язки на Кладієва

2 хв читати
Зеленський звільнив свого представника в Кабміні Перевезенцева і поклав ці обов'язки на Кладієва

Президент України Володимир Зеленський звільнив Олексія Перевезенцева від виконання обов'язків свого представника в Кабінеті Міністрів України і поклав ці функції (поза штатом) на керівника Координаційного центру забезпечення взаємодії з Кабміном Володимира Кладієва.

Відповідні укази глава держави підписав 14 квітня, повідомляється на його офіційному сайті.

Перевезенцев був призначений на посаду представника президента в уряді (поза штатом) 11 листопада 2019 року, будучи до цього державним секретарем Міністерства економічного розвитку та торгівлі. Він змінив на цій посаді народного депутата від "Слуги народу", голову комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних питань Андрія Геруса.

Положення про Координаційний центр забезпечення взаємодії з Кабінетом Міністрів України було затверджено указом президента 19 жовтня 2015 року.

Це консультативно-дорадчий орган при президенті України.

"Основним завданням Координаційного центру є забезпечення здійснення взаємодії президента України, утворених ним консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів і служб з Кабінетом Міністрів України, іншими органами виконавчої влади", - йдеться в затвердженому положенні.

Координаційний центр відповідно до покладених на нього завдань: здійснює аналіз, моніторинг і забезпечення впровадження Кабміном завдань і заходів, визначених актами президента, рішеннями Ради національної безпеки і оборони України, а також реформ, передбачених стратегічними документами розвитку держави; готує пропозиції про призупинення дії актів Кабміну, які не відповідають Конституції України; бере участь у підготовці пропозицій щодо планування реформ і сприяє їх впровадженню; оцінює проекти законів України та актів Кабміну; готує пропозиції президенту з питань діяльності Кабміну; виконує інші функції, відповідно до актів законодавства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Декілька країн висловили готовність забезпечувати припинення вогню, серед них не лише європейські – речник МЗС

Депутати "Євросолідарності" прийшли до НБУ з вимогою припинити тиск на Порошенка та МІБ

Білий дім: Трамп чітко дав зрозуміти, що хоче бачити постійне припинення вогню в Україні, а не будь-які тимчасові паузи в бойових діях

Заяви Лаврова практично не лишають шансів на припинення вогню з Україною, вважає Більдт

США й Україна можуть підписати цього тижня рамкову угоду щодо природних ресурсів - ЗМІ

Раді пропонують продовжити строк добровільного повернення до служби військовослужбовців, які самовільно залишили частину або дезертирували - нардеп

Індія купила у Франції 26 винищувачів

Кличко бере участь у конгресі ЄНП, де обговорюють підтримку України

Єрмак: РФ може наслідувати приклад Республіки Конго та Руанди щодо відновлення миру

Порошенко: Європі потрібно розвивати оборонну промисловість

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА