Інтерфакс-Україна
18:54 14.04.2020

Позачергове засідання ВР відбудеться наприкінці цього або на початку наступного тижня - Разумков

1 хв читати
Позачергове засідання ВР відбудеться наприкінці цього або на початку наступного тижня - Разумков

Позачергове пленарне засідання Верховної Ради відбудеться або наприкінці цього тижня, або на початку наступного, заявив спікер парламенту Дмитро Разумков.

"Якщо ми говоримо про зміни до регламенту, то це друге читання. Тут багато чого залежатиме від порядку денного - можливо лише це питання, можливо ще декілька. Гадаю, що це буде або кінець цього тижня, або початок наступного, відбудеться додаткове позачергове засідання, на якому розглядатиметься, я гадаю, декілька питань, зокрема, можливо, зміни до регламенту", - заявив Разумков в ефірі телеканалу "Україна 24".

Пізніше голова Верховної Ради уточнив, що, найімовірніше, датою проведення позачергового засідання стане або четвер, 16 квітня, або середа, 22 квітня.

Раніше декілька депутатів фракції "Слуга народу" повідомили, що позачергове засідання ВР може відбутися 16 квітня.

Головним питанням має стати розгляд законопроекту про зміни до регламенту Верховної Ради, що дасть змогу не затягувати розгляд у другому читанні закону про банківську діяльність, необхідного для отримання фінансової допомоги від МВФ.

Як повідомлялося, до другого читання до законопроекту №2571-д "Щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності" народні депутати подали 16 тис. 335 поправок, що стало абсолютним рекордом в історії українського парламентаризму.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко обговорив з головою комітету Європарламенту підтримку українського ОПК та використання російських активів

Відносна більшість українців за демократію, але під час війни тяжіють до наявності сильного лідера, – соцопитування КМІС

Європарламент схвалив резолюцію щодо звітів Єврокомісії за 2023-24 роки про прогрес України в реформах – Порошенко

Депутат Європарламенту Ґалер закликав розчистити шлях України до членства в ЄС, а Україну припинити санкції проти опозиції

ЄС готує 19-й пакет санкцій проти РФ у тісній координації із США - Кошта

МЗС України на заяви Навроцького: обговорення майбутнього членства України в НАТО та ЄС не є передчасним

Навроцький: Україна у стані війни не може вступати до НАТО, питання членства у ЄС - передчасне

Європарламент вшанував памʼять Андрія Парубія

Україна та Єврокомісія розпочали скринінг за останнім переговорним Кластером

Захід має вимагати від Росії припинення вогню - Порошенко на безпековій конференції у Кембриджі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА