Інтерфакс-Україна
20:39 14.04.2020

Програма співпраці з іноземними кредиторами розрахована на $10 млрд, із них $6 млрд Україна має отримати в перший рік

1 хв читати
Програма співпраці з іноземними кредиторами розрахована на $10 млрд, із них $6 млрд Україна має отримати в перший рік

У разі ухвалення законопроекту №2571-д "Щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності", Україна отримає від іноземних кредиторів макрофінансову допомогу в розмірі $10 млрд, заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Це програма EFF: десь $3,5-4 мільярди на перший рік. Щойно підписується меморандум із МВФ, точно додається $1 млрд, може $1,5 млрд від Світового банку, EUR500 млн макрофінансової допомоги від Євросоюзу і ще декілька кредиторів. Сукупно це $5,5-6 млрд у перший рік, а взагалі програма на $10 млрд", - заявив Арахамія у вівторок в ефірі телеканалу "Україна 24".

Він додав, що наразі Україні потрібен стабілізаційний платіж, оскільки є низка видатків у державному бюджеті, які потребують додаткових коштів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мелоні наголосила на важливість "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

"Євросолідарність" продовжить блокування трибуни на засіданні Ради – співголова фракції

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

МЗС: Україна не здійснює жодних дій проти Казахстану, всі зусилля спрямовані на відсіч російської агресії

МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі

Кличко назвав п’ять ключових дій для зміцнення довіри та авторитету України

Відставка голови Офісу президента не повинна стати імітацією змін - Фріз

Порошенко про відставку Єрмака: потрібна єдність, нова проєвропейська коаліція і новий професійний уряд

Єврокомісія про відставку Єрмака: Ми бачили новини, стежимо за ситуацією

"Євросолідарність" вимагає негайного скликання засідання Верховної Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА