Інтерфакс-Україна
16:13 17.04.2020

Навіть під час пандемії COVID-19 Німеччина не забуває про виклики, які стоять перед Україною, - посол

2 хв читати
Навіть під час пандемії COVID-19 Німеччина не забуває про виклики, які стоять перед Україною, - посол

Німеччина не забуває про виклики, які стоять і стояли останніми роками перед Україною, заявила посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен.

"Ми все-таки не припиняємо займатися Україною, навіть під час кризи. Мої колеги в Берліні майже щотижня, іноді двічі телефоном говорять із колегами з України. Наш міністр провів телефонну розмову з вашим міністром закордонних справ у вівторок. Щотижня є розмови між радниками щодо Мінських угод, "нормандського формату". Тобто ми й надалі дуже інтенсивно спостерігаємо за тим, що тут відбувається, особливо на Донбасі", - сказала вона під час онлайн-дискусії Київського безпекового форуму на тему: "Нова реальність: як захистити наш дім від війни, хвороби та розрухи?" у п'ятницю.

Фельдгузен наголосила, що ФРН уже кілька разів закликала РФ вплинути на сепаратистів, щоб вони дозволили вільно пересуватися спостерігачам СММ ОБСЄ.

"Тобто через цю кризу пандемії ми не забуваємо про ті виклики, які стоять і стояли останніми роками перед Україною", - наголосила дипломат.

Також вона позитивно оцінила заходи, впроваджені українським урядом у зв'язку з пандемією COVID-19. "Україна впровадила заходи дуже рано й дуже жорсткі, але зрештою правильні, адже поки що ваша система може впоратися з цією кризою", - пояснила посол Німеччини.

Крім того, Фельдгузен зазначила, що сподівається на те, що після того, як у Німеччині мине пік захворюваності COVID-19, вона зможе допомогти й іншим країнам у боротьбі з цим захворюванням.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Орбан закликав президентку ЄК фон дер Ляєн піти у відставку

Порошенко: Україна заслуговує на уряд, який працює задля збереження держави

Зміни в українському уряді потрібні для результату, там мають працювати професіонали, заявляють в "Ударі"

Захист прав людини в умовах агресії РФ набуває додаткової важливості – коментар МЗС щодо меморандуму єврокомісара з прав людини

Єврокоміссар з прав людини заявляє про випадки вибіркового військового набору в Україні та інші порушення при мобілізації - меморандум

Шлях України до вступу до ЄС несе зобов'язання щодо прав людини - єврокомісар

Настав час змінити правила гри у питанні санкцій проти Росії – сенатор-республіканець Грем

Нетаньягу висунув Трампа на Нобелівську премію миру

Україна готова в липні відкривати перші три переговорні Кластери про вступ в ЄС, або починати з 1-го Кластеру разом з Молдовою - Стефанішина

На цьому тижні країни ЄС дійдуть згоди разом із Словаччиною і Угорщиною щодо 18-го пакету санкцій проти РФ, прогнозує Стефанішина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА