Інтерфакс-Україна
16:34 21.04.2020

Голова Офісу президента наголошує на неприпустимості конфліктів між головами ОДА та мерами

1 хв читати
Голова Офісу президента наголошує на неприпустимості конфліктів між головами ОДА та мерами

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак наголошує на неприпустимості конфліктів між керівництвом ОДА та мерами міст і зазначає, що президент Володимир Зеленський оперативно отримує інформацію і від керівників областей, і від мерів.

Як повідомляє прес-служба Офісу президента, у вівторок на селекторній нараді керівника ОП із головами обладміністрацій, яку Єрмак провів за дорученням Зеленського, він через відеозв'язок познайомив голів ОДА зі своїми заступниками та закликав їх до активнішої комунікації з профільних питань.

"Зокрема, наголошувалося на необхідності поліпшити швидкість отримання інформації від місцевої влади, особливо даних критичного значення", - йдеться в повідомленні.

У свою чергу мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко зазначив, що керівники областей мають тісніше співпрацювати з міськими головами, адже вони є лідерами місцевих громад.

"У деяких мерів є своя точка зору на низку питань, але є питання державного рівня. Мери мають відповідати за свої рішення", - зазначив Кличко.

Було досягнуто домовленості про проведення найближчим часом селекторної наради з мерами, де ці питання будуть розглянуті предметніше.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

Кличко заявив про політичний тиск на роботу КМДА з боку Офісу генпрокурора

ЄС має бути готовий разом із Вашингтоном запровадити мита проти покупців російської нафти - глава Мінфіну США

Народна депутатка з "Європейської солідарності" ініціює відкликання Мережка з посади голови комітету з питань зовнішньої політики

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА