Інтерфакс-Україна
17:35 27.04.2020

Зеленський і Науседа обговорили підготовку саміту Україна - ЄС та шостого саміту Східного партнерства

1 хв читати
Зеленський і Науседа обговорили підготовку саміту Україна - ЄС та шостого саміту Східного партнерства

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з президентом Литви Гітанасом Науседою, під час якої вони обговорили ситуацію в країнах у зв'язку з поширенням коронавірусу та заходи, які вживаються у зв'язку з цим в Україні та Литві.

"Глава Української держави поінформував Гітанаса Науседу про безпекову ситуацію на Донбасі. Президент України висловив подяку за незмінну підтримку Вільнюсом суверенітету й територіальної цілісності нашої держави", - повідомляє у понеділок прес-служба президента України.

Президенти України та Литви обговорили стан підготовки важливих євроінтеграційних заходів: саміту Україна - ЄС та шостого саміту Східного партнерства.

Як зазначає прес-служба президента України, Науседа високо оцінив особистий внесок Володимира Зеленського у впровадження реформ, особливо наголосивши на важливості ухвалення "історичної земельної реформи як однієї з найкращих передумов для побудови сильної економіки".

Співрозмовники відзначили важливість продовження двостороннього політичного діалогу, незважаючи на ситуацію з поширенням коронавірусу.

Зеленський запросив свого литовського колегу відвідати Київ наприкінці 2020 року для участі у черговому засіданні Ради президентів України та Литви.

"Чекаю на нашу зустріч, і, звісно, хочеться більше спільних економічних рішень. Сподіваюся, в цьому напрямі ми зможемо рухатися попри карантин. Вдячний за адвокацію України у Європі й за дружбу між нашими країнами", - сказав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

Міністерства оборони України та Великої Британії домовилися про спільне виробництво дронів-перехоплювачів - Умєров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА