17:06 29.04.2020

Через діючу податкову політику більш як 2 млн підприємців можуть поповнити лави безробітних - нардеп Южаніна

2 хв читати
Через діючу податкову політику більш як 2 млн підприємців можуть поповнити лави безробітних - нардеп Южаніна

Продовження податкового тиску на українських підприємців збільшить кількість безробітних у країні, а частину бізнесу зажене в тінь, стверджує народний депутат фракції "Європейська Солідарність" Ніна Южаніна.

"Якщо закони щодо тотальної фіскалізації залишити як є, то 2 мільйони 313 тисяч підприємців невдовзі можуть долучитися до 74 тисяч безробітних, що стали такими за час карантину", - написала Южаніна на своїй сторінці у Facebook.

Вона повідомила про четверту відеоконференцію руху #SaveФОП з усіма областями, з багатьма мерами міст, які насамперед просили парламент скасувати норму, що передбачає посилення фіскального тиску шляхом розширення сфери застосування реєстраторів розрахункових операцій.

"Вони не можуть погодитися з тим, що на них ніяк не реагує влада. Працювати підприємці продовжать, але підуть в тінь і перестануть сплачувати податки", - зазначила депутат.

За словами Южаніної, влада на місцях це вже відчуває, оскільки йдеться вже не тільки про 20% платежів до місцевих бюджетів, а про значно більші втрати.

Южаніна також розповіла, що відразу чотири мери міст під час цієї відеоконференції зазначили, що скасування фіскалізації могло б стати позитивним маркером і дати сподівання на можливість нормально працювати.

"Особисто я за те, щоб уся діяльність, будь-якого бізнесу - і малого, і зовсім дрібного - відбувалася прозоро, але потрібно спільно з бізнесом розробляти варіанти цієї прозорості", - зазначила Южаніна.

Крім того, парламентарій наголосила, що підписання президентом закону про зміни до Податкового кодексу стане маркером для середнього та великого бізнесу: "Тільки-но законопроект буде підписаний, вони можуть швидкими кроками піти в тінь, як це вже зроблять малі підприємці", - зазначила вона.

Депутат також розповіла, що навіть депутати з монобільшості висловлювали зауваження до низки ухвалених законів, що стосуються продовження реформи митної сфери.

"Виконавчій гілці влади не вистачає ключового - розуміння того, що відбулися значні зміни, які взагалі потребують перегляду економічної політики. Тому зміни в митному напрямі потрібно коригувати і дати можливість монобільшості виправити те, що понаприймали, аби не втратити керованість у країні, а не тільки в певних структурах", - вважає Южаніна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ландсбергіс: Україна має бути готовою розробити з Європою власну угоду щодо миру, і бути готовими відкинути угоду Трампа, якщо та буде погана

УВКБ ООН за зиму допомогло більш ніж 250 тис. українців - Верещук

Велика Британія планує на 2 березня зустріч європейських лідерів для обговорення України та оборони - ЗМІ

Президент Польщі заявив про готовність прийняти американський військовий контингент із Німеччини

Єврокомісія спростовує інформацію про нібито запропоновану Україні угоду щодо критичних мінералів

Рада не підтримала пропозицію викликати Свириденко для пояснення ситуації з угодою щодо рідкісноземельних металів

Мережко: важливо, що резолюція РБ ООН не містить проросійських наративів

Кошта проведе відеоконференцію з лідерами ЄС, щоб напередодні спецсаміту заслухати Макрона про його зустріч із Трампом

Вучич назвав голосування щодо української резолюції в ГА ООН помилковим, варто було утриматися

Експрем'єр Великої Британії Джонсон бачить позитивні моменти у потенційній американо-українській угоді щодо рідкісноземельних металів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА