Інтерфакс-Україна
11:42 18.05.2020

ОРДЛО настільки не суб’єктні, що навіть РФ називає їх просто "Донецьк" і "Луганськ"

1 хв читати
ОРДЛО настільки не суб’єктні, що навіть РФ називає їх просто "Донецьк" і "Луганськ"

Перший заступник глави делегації України в Тристоронній контактній групі, віце-прем'єр України Олексій Резніков наголошує, що окремі райони Донецької та Луганської областей не є суб'єктами переговорів, що підтверджує і визнає своїм ставленням до них і Російська Федерація.

"Я вам скажу, вони (ОРДЛО - ІФ) настільки не суб’єктні, що навіть країна-агресор не визнає ніякої їхньої суб'єктності. Представники Російської Федерації навіть у Мінському процесі називають своїх "запрошених" за назвами двох міст : говорять "Донецьк" і "Луганськ". Усе. Хоча в самому Мінському тексті написано "представники окремих районів Донецької та Луганської областей", - сказав він в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Резніков повідомив, що під час розмов із російськими представниками на переговорах у кулуарах неодноразово чув від них вислів "наші підопічні". "Тобто вони ставляться до представників ОРДЛО як до своїх підопічних, причому зі зневагою. Хто хазяїн і начальник, а хто підлеглий - там очевидно", - зазначив він.


Повний текст інтерв'ю буде розміщено на головній сторінці сайту агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Командувач СБС Бровді закликав громадян Угорщини звільнитися від російського впливу

Європа та Україна готують пропозицію щодо припинення війни з РФ, яка передбачає переговори про управління ТОТ

Віталій Кличко обговорив з послами Латвії та Чехії відновлення Києва після обстрілів

Замість Колісник у Раду зайде Слинько - речниця фракції "Слуга народу"

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді продовжити воєнний стан та загальну мобілізацію - нардеп

Зустріч Трампа та Зеленського не наблизила завершення війни - голова євроінтеграційного комітету Ради

Трамп має інструменти тиску на Путіна для завершення війни, стверджує Порошенко

Стубб: Трамп може змусити Путіна сісти за стіл переговорів щодо України

США продовжуватимуть дипломатію з Путіним - заступниця голови фракції "Голос"

Без України в НАТО не буде стабільної безпеки в Європі - Порошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА