15:56 19.05.2020

Зеленський підтримує перезавантаження економічного напряму зовнішньої політики

2 хв читати
Зеленський підтримує перезавантаження економічного напряму зовнішньої політики

Президент України Володимир Зеленський підтримав перезавантаження економічного напряму зовнішньої політики України, яке ініціював міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, і цей процес МЗС розпочне з перезапуску роботи оновленої Ради експортерів та інвесторів.

За словами міністра, саме тісна співпраця з українськими експортерами й іноземними інвесторами допоможе українським дипломатам на практиці спрямовувати свої зусилля за кордоном на розширення необхідних можливостей і подолання наявних перешкод.

"Нині найкращий час для втілення економічних амбіцій України. Для цього МЗС запускає якісно оновлений блок торговельно-інвестиційної дипломатії. Ми зосередимося на двох пріоритетах: підтримці українського експорту у світі та залученні інвестицій до України. Зусиллями українських дипломатів подолання економічних наслідків пандемії має стати історією успіху України та всіх українців. Внесок у зміцнення економічної безпеки України стане одним із показників ефективності роботи дипломатів", - сказав на нараді у вівторок Кулеба, повідомляє прес-служба глави держави.

Зеленский наголосив, що український бізнес повинен мати можливості експорту. "Я хочу, щоб український бізнес мав можливості експорту. Хочу, щоб не лише великі підприємці виходили на міжнародний ринок, а і щоб таку можливість отримав середній і малий бізнес, наприклад, фермер з якісною продукцією чи підприємець з унікальним виробництвом, щоб вони йшли на експорт і виростали до великих бізнесів, щоб мали таку мотивацію", - зазначив він.

У зустрічі про прискорення зростання експорту й залучення інвестицій узяли участь також заступники керівника Офісу президента Ігор Жовква і Юлія Ковалів, радник президента з питань економіки Олег Устенко та секретар Національної інвестиційної ради Леван Варшаломідзе.

Ковалів і Варшаломідзе представили готові проекти іноземних інвестицій, які перебувають на фінальній стадії узгодження.

"Національна безпека, фінансова незалежність, нові робочі місця та інновації - це головні напрями, куди нам потрібно залучити інвестиції", - зазначив секретар Націнвестради.

Ковалів також представила проект закону про так званих інвестиційних нянь, який треба було допрацювати з урахуванням ситуації з пандемією коронавірусу у світі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

МЗС України про загострення внутрішньополітичної ситуації в Грузії: закликаємо шукати вирішення ситуації шляхом конструктивного діалогу

Макрон бачить обов'язок ЄС у розширенні санкцій проти Ірану

Прем'єр-міністр Бельгії має намір на саміті ЄС порушити питання російського втручання в майбутні в ЄС вибори

ПАРЄ визнала нелегітимним президента РФ Путіна, а РПЦ - інструментом пропаганди

Порошенко назвав три ключові завдання для збереження держави: зміцнення ЗСУ, фортифікації і децентралізована енергетика

Більшість українців вважає, що Україна зберігає власний суверенітет - опитування КМІС

США мають намір запровадити санкції проти ІранСША мають намір запровадити санкції проти Ірану

Законопроєкт про іноагентів віддалить Грузію від ЄС

Порошенко передав військовим ще 5 новітніх комплексів РЕБ "Ай-Петрі СВ"

Китай справді може допомогти відновити справедливий мир для України - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА