Інтерфакс-Україна
15:56 19.05.2020

Зеленський підтримує перезавантаження економічного напряму зовнішньої політики

2 хв читати

Президент України Володимир Зеленський підтримав перезавантаження економічного напряму зовнішньої політики України, яке ініціював міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, і цей процес МЗС розпочне з перезапуску роботи оновленої Ради експортерів та інвесторів.

За словами міністра, саме тісна співпраця з українськими експортерами й іноземними інвесторами допоможе українським дипломатам на практиці спрямовувати свої зусилля за кордоном на розширення необхідних можливостей і подолання наявних перешкод.

"Нині найкращий час для втілення економічних амбіцій України. Для цього МЗС запускає якісно оновлений блок торговельно-інвестиційної дипломатії. Ми зосередимося на двох пріоритетах: підтримці українського експорту у світі та залученні інвестицій до України. Зусиллями українських дипломатів подолання економічних наслідків пандемії має стати історією успіху України та всіх українців. Внесок у зміцнення економічної безпеки України стане одним із показників ефективності роботи дипломатів", - сказав на нараді у вівторок Кулеба, повідомляє прес-служба глави держави.

Зеленский наголосив, що український бізнес повинен мати можливості експорту. "Я хочу, щоб український бізнес мав можливості експорту. Хочу, щоб не лише великі підприємці виходили на міжнародний ринок, а і щоб таку можливість отримав середній і малий бізнес, наприклад, фермер з якісною продукцією чи підприємець з унікальним виробництвом, щоб вони йшли на експорт і виростали до великих бізнесів, щоб мали таку мотивацію", - зазначив він.

У зустрічі про прискорення зростання експорту й залучення інвестицій узяли участь також заступники керівника Офісу президента Ігор Жовква і Юлія Ковалів, радник президента з питань економіки Олег Устенко та секретар Національної інвестиційної ради Леван Варшаломідзе.

Ковалів і Варшаломідзе представили готові проекти іноземних інвестицій, які перебувають на фінальній стадії узгодження.

"Національна безпека, фінансова незалежність, нові робочі місця та інновації - це головні напрями, куди нам потрібно залучити інвестиції", - зазначив секретар Націнвестради.

Ковалів також представила проект закону про так званих інвестиційних нянь, який треба було допрацювати з урахуванням ситуації з пандемією коронавірусу у світі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко обговорив із президентом ЄНП посилення допомоги Україні та захист демократії

РФ і Україні треба якнайшвидше укласти угоду, Трамп не готовий чекати занадто довго - Волтц

Трамп про мирну угоду: побачимо, що станеться протягом тижня, ми на завершальному етапі

Стефанчук: ніхто, крім країн НАТО, не має права вето на шлях України до Альянсу

Мелоні: оголошеного Путіним триденного перемир'я недостатньо, щоб довести прагнення Росії до миру

Порошенко назвав рішення НБУ про його небездоганну репутацію незаконним

Китай закликав Україну та Росію "усунути корінні причини конфлікту"

Макрон заявив про посилення тиску на Росію у найближчі вісім-десять днів

Венс заявив про загрозу переростання російсько-української війни в ядерну

Конгресмен-демократ представив сім потенційних статей імпічменту проти президента Трампа

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА