12:33 20.05.2020

Зеленський готовий до прямих переговорів із Путіним щодо Донбасу, нагадав про термін в один рік на реалізацію Мінських домовленостей

2 хв читати
Зеленський готовий до прямих переговорів із Путіним щодо Донбасу, нагадав про термін в один рік на реалізацію Мінських домовленостей

Президент України Володимир Зеленський заявляє, що готовий до прямих переговорів із президентом Росії Володимиром Путіним для припинення війни на Донбасі й повернення окупованих територій, знову нагадав про термін в один рік для виконання Мінських домовленостей.

"Незважаючи на те, що суспільство по-різному оцінює прямі переговори президента Зеленського і президента Путіна, я впевнений, що ми маємо це робити. Не відкидаючи Мінськ, паралельно, окремим треком. Є деякі речі, які ти можеш зрозуміти, тільки коли ти один на один, і є деякі відповіді, які ти можеш почути, коли ти один на один, щоб зробити вже стовідсоткові висновки, і йти вже іншим планом - планом "Б", - сказав він на прес-конференції в Києві.

Зеленський також заявив, що дає собі ще рік, щоб домогтися успіхів на Мінському треку.

"Боротимемося до кінця за Мінськ, тому що з Мінськом пов'язані санкції проти РФ. І ви знаєте прекрасно, що їх усі хочуть зняти, і не тільки Росія, і багато європейський країн, які я розумію, що і вони економічно страждають через ці санкції. Але як я вам казав, ми боротимемося. Рік я даю на те, що ми боротимемося. Я із самого початку боротьби - і через коронавірус трохи загальмований цей процес, тому я даю собі ще декілька місяців, щоб все-таки дотиснути, і ми змогли знайти цей дипломатичний вихід із цієї ситуації відповідно до Мінських домовленостей", - сказав він на прес-конференції в середу.

Президент додав, що не хотів би реалізовувати плани "B" і "С", хоча вони й існують.

Раніше під час прес-конференції Зеленський сказав, що справді з президентом РФ у нього не було зустрічей у будь-якому форматі, не було дзвінків.

"Що стосується президента Росії... Ми нічого з цим не зробимо, ми маємо з ними договорити, маємо домовлятися. Я ще раз кажу, Мінський формат - пріоритет, але ніхто не скасовує будь-який інший формат, я готовий до будь-якого формату, який може наблизити нас до кінця війни і повернення на нашу територію людей, до будь-якого формату. Мені все одно, нам потрібен результат", - наголосив Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Шольц сумнівається у можливості заборони видачі шенгенських віз росіянам

Уряд напрацював необхідні акти для максимального виконання Угоди про асоціацію з ЄС - Стефанішина

Єрмак: Заборона на видачу шенгенських віз росіянам – пріоритетна мета нового пакета санкцій ЄС

Відносини з Росією після війни залежатимуть від того, що буде з нею в майбутньому – Єрмак

Єрмак: Ми не втрачаємо сподівання на більш проукраїнську позицію Китаю

Уряд Японії пішов у відставку

Раді пропонують удосконалити відповідальність за колабораціонізм

Зеленський провів першу в історії двосторонніх відносин розмову з президентом Ботсвани

ФРН не виступатиме за ослаблення санкцій проти РФ, незважаючи на труднощі в енергетиці

Стефанчук прогнозує, що Верховна Рада до середини осені може ухвалити законопроєкти відповідно до вимог ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА