Інтерфакс-Україна
13:05 20.05.2020

Зеленський про Баканова: Такого чесного глави СБУ в Україні не було

2 хв читати

Президент України Володимир Зеленський задоволений роботою глави Служби безпеки України Івана Баканова, хоч і визнає недостатність у нього професіоналізму та досвіду в цій сфері.

У середу на прес-конференції в Києві глава держави зазначив, що Баканову немає сенсу приховувати щось у своїх деклараціях про доходи. "Щодо декларування нерухомості, грошей або бізнесу, якого, мені здається, немає у Івана Баканова. По-перше, Іван Баканов нічого не боїться, а все, що у нього є, було придбано ще до політичної кар'єри, ще багато років тому, навіть до того, як він став працювати в студії "Квартал 95", у нього був його будинок, в якому він живе", - розповів Зеленський.

Він визнав, що дружить з главою СБУ і цінує його людські якості. "Ми справді дружимо. Я справді поважаю його як порядну людину. Знаю, і ви це знаєте, що такого чесного і професійного, може, з точки зору професіоналізму і досвіду чогось не вистачає Баканову, але мені здається, що за цей рік він показав, що такого чесного глави СБУ в Україні ніколи не було", - висловив переконання Зеленський.

Говорячи безпосередньо про законопроект, в якому йдеться про засекречування декларацій співробітників СБУ, Зеленський зазначив: "Що стосується законопроекту... не можу сказати про всі деталі... Іван Баканов мені сказав... що у нього є пропозиції, зміни, що деякі люди не можуть показувати (певну інформацію в декларація про доходи - ІФ-У), тому що є співробітниками СБУ, вони не можуть показувати, де вони живуть".

Зеленський пообіцяв обговорити з главою СБУ і профільним комітетом парламенту питання відкриття декларацій співробітників СБУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський та Ердоган обговорили першу та наступну зустрічі делегацій в Стамбулі

Дипломатична академія України ім.Геннадія Удовенка відзначила 30-річчя

Переговори 2 червня мають привести до безумовного припинення вогню або посилення підтримки України

Україна готова до діалогу з Росією, але вимагає чітких і зважених пропозицій – Єрмак

Поки РФ вважатиме, що має право обговорювати членство України в НАТО, доти атакуватиме Україну - голова комітету Ради

НАТО не прийматиме офіційних рішень щодо нерозширення Альянсу, вважає нардеп Чернєв

Раді пропонують удосконалити процес оскарження відкликання депутатів місцевих рад

Кличко заявив про політичний тиск на роботу Київради

США готові чинити максимальний тиск на Росію у випадку необхідності – Держдеп

ЄС веде перемовини з США в рамках підготовки 18-го пакету санкцій проти РФ – Мерц

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА