17:51 22.05.2020

Кабмін оголосив новий конкурс на посаду голови НСЗУ

2 хв читати
Кабмін оголосив новий конкурс на посаду голови НСЗУ

Кабінет Міністрів оголосив новий конкурс на посаду голови Національної служби здоров'я України (НСЗУ).

Відповідне оголошення розміщено на порталі вакансій держслужби у п'ятницю.

Документи кандидатів приймаються до 25 травня.

Серед вимог до кандидата, зокрема, досвід роботи на посадах державної служби категорії "А" або "Б" або на посадах не нижче керівників структурних підрозділів в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах у сфері державних фінансових гарантій медичного обслуговування населення не менше трьох років.

Така вимога, зокрема, не дає можливості брати участь у конкурсі представникам НСЗУ.

Крім того, серед вимог - вища освіта не нижче магістра, загальний стаж роботи не менше ніж сім років, вільне володіння українською мовою, володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи (англійська та/або французька).

Як повідомлялося, в середу на засіданні уряду міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що за підсумками конкурсу на посаду голови Національної служби здоров'я (НСЗУ) переможця не було визначено.

Перед цим троє фіналістів конкурсу на посаду голови НСЗУ, який відбувся у січні, пройшли співбесіду з міністром.

Конкурс на цю посаду відбувся на початку січня 2020 року. За підсумками двох етапів конкурсу найбільшу кількість балів набрали і були включені до шорт-листу т. в. о. голови НСЗУ Оксана Мовчан, за підсумками двох етапів набрала 11,73 бала, заступник голови НСЗУ Наталія Рябцева, яка набрала 11,33 бала і директор Центрального міжрегіонального департаменту НСЗУ Андрій Віленський, який набрав 8,83 бала.

Як повідомлялося, згідно з рішенням комісії з питань вищого корпусу держслужби Національного агентства з питань держслужби, до наступного етапу конкурсу на голову НСЗУ - співбесіда з міністром охорони здоров'я, були допущені троє з семи кандидатів, всі троє представляють НСЗУ.

У конкурсі брали участь вісім кандидатів. За підсумками першого етапу (тестування) з конкурсу вибув екс-депутат від Партії регіонів Андрій Шипко.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА