Інтерфакс-Україна
14:02 01.06.2020

Мовний закон має враховувати позиції всіх - Разумков

1 хв читати
Мовний закон має враховувати позиції всіх - Разумков

Закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної" необхідно переглядати з урахуванням позицій всіх громадян України, заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

"Якщо ми говоримо про те, як має виглядати той чи інший закон, то він має влаштовувати громадян України незалежно від того, де вони проживають і якою мовою говорять. (...) Я гадаю, що є питання, які мають влаштовувати всіх. Це не економіка, де та чи інша міра влаштовуватиме великий чи малий бізнес: ми можемо багато дискутувати про РРО - для когось це проблема, а для когось - надходження до бюджету. Але якщо ми говоримо про такі важливі питання, як мовне питання, гуманітарні питання, повернення тимчасово окупованих територій, то потрібно враховувати позиції всіх", - сказав Разумков у понеділок на брифінгу у Верховній Раді.

Спікер парламенту заявив, що вважає за необхідне внести зміни до закону "Про забезпечення функціонування української мови як державної", але які саме його положення варто, на його думку, переглянути, не уточнив. Разумков також зазначив, що про введення другої державної мови в Україні не йдеться.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Майже половина американців не підтримують зусилля Трампа щодо РФ та України – опитування

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА