Інтерфакс-Україна
11:24 02.06.2020

Українська делегація стала першою, яку Німеччина прийняла після карантину

1 хв читати
Українська делегація стала першою, яку Німеччина прийняла після карантину

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба подякував главі Міністерства закордонних справ Німеччини Гайко Маасу та іншим представникам німецького уряду за активний підхід до України.

"Знаковий момент: українська делегація є першою іноземною делегацією, яку приймають у Німеччині після початку коронавірусного карантину", - написав Кулеба на своїй сторінці у Facebook.

"Тут всі дисципліновано дотримуються соціальної дистанції, але це не завадить нам сьогодні поговорити віч-на-віч делегаціями - глава офісу президента Андрій Єрмак і його заступник Ігор Жовква, віцепрем’єр Олексій Резніков, міністр оборони Андрій Таран володіють усією інформацією з перших рук щодо безпекової ситуації на Донбасі, в Криму та Чорному морі", - додав він.

Як повідомив Кулеба, на порядку денному візиту урядової делегації обговорення деокупації ОРДЛО та Криму, підтримка Німеччиною реформ в Україні, зокрема медичної, надання Україні статусу учасника Програми розширених можливостей НАТО та європейська інтеграція України під час головування Німеччини в Раді Євросоюзу в другій половині 2020 року.

Заплановано також обговорення історичного питання - визнання Бундестагом Голодомору як геноциду українського народу та зведення пам'ятника українцям, які загинули у Другій світовій війні, і питання торгівлі та інвестицій між країнами.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Проблема стосунків з Угорщиною – це проблема не України, а ЄС і НАТО, переконаний Яценюк

Яценюк: Під час переговорів про вступ до ЄС не можна отримати все і нічим не поступитися

Суд закінчив розгляд службових документів, там немає обгрунтування для санкцій проти Порошенка – адвокат

Розмови політиків про вибори зараз безвідповідальні по відношенню і до країни, і до власної політичної кар'єри – Яценюк

Нардеп В'ятрович про узгодження з Угорщиною закону про зміни в освіті: Його ніхто не бачив в очі в парламенті

Орбан вважає, що на заваді зустрічі Трампа з Путіним у Будапешті стоять лише 1-2 питання

Сибіга: Бажаємо народу Грузії реалізувати свої європейські прагнення попри дії нинішнього уряду

В Євросолідарності заявляють про медіаатаки на їх нардепів, зокрема, Княжицького та Сюмар

Майбутній уряд Чехії може зменшити підтримку України

Суд скасував домашній арешт керівника апарату КМДА Загуменного і відсторонення його від посади - КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА