Інтерфакс-Україна
15:34 03.06.2020

Очікувати голосування за законопроект про легалізацію грального бізнесу цього тижня не варто - Арахамія

1 хв читати
Очікувати голосування за законопроект про легалізацію грального бізнесу цього тижня не варто - Арахамія

Голосування за законопроект №2285-д "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор" у другому читанні не варто очікувати цього тижня, заявив голова парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Ні, тому що його не поставили до порядку денного, тому я не думаю, що його варто очікувати (цього тижня - ІФ). Цього тижня буде один комітет сьогодні, потім комітет наступного тижня, далі має бути висновок про готовність до другого читання і потім голосування через тиждень", - сказав Арахамія журналістам у середу.

За словами голови фракції, застосування спецпроцедури, яка дозволить не враховувати відкинутих комітетом поправок, малоймовірне.

"Я не думаю, що буде спецпроцедура. Думаю, що буде знайдено компроміс з авторами поправок", - додав нардеп.

Переконувати депутатів Арахамія, за його словами, має намір шляхом переговорів.

Раніше нардеп фракції "Голос" Ярослав Железняк заявляв, що до законопроекту №2285-д "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор" надійшло 3445 поправок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

Законодавство забороняє одночасне проведення виборів та референдуму - Ключковський

Тимошенко закликала дати "політичну відсіч" дискусіям про вибори під час війни

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА