Інтерфакс-Україна
11:57 04.06.2020

ВР підтримала призначення Стефанишиної віце-прем'єром з євроінтеграції

1 хв читати
ВР підтримала призначення Стефанишиної віце-прем'єром з євроінтеграції

Верховна Рада підтримала призначення Ольги Стефанишиної віце-прем'єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Відповідний проект постанови №3584, зареєстрований на сайті парламенту днем раніше, на засіданні в четвер підтримали 255 народних депутатів.

Перед цим парламентарії підтримали звільнення Вадима Пристайка з посади віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України. Відповідний проект постанови №3583 підтримали 296 народних депутатів.

Стефанишина, 1985 р.н., має 5-й ранг державного службовця. Із березня до грудня 2017 року працювала директором урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції секретаріату Кабміну, а в грудні 2017 року була призначена на посаду генерального директора урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції секретаріату.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК визнала Тетяну Чорновол обраною народною депутаткою України

На зустрічі з президентом піднімалося питання виборів, їх проведення неможливе - нардеп

Моді заявив, що підтримує мирні ініціативи США щодо України

Зеленський сподівається, що Трамп і Стармер обговорять гарантії безпеки США для України

Трамп: Зеленському доведеться укласти угоду

Увечері Зеленський зустрінеться з фракцією "Слуга народу", у самій фракції натякають на вибори - відлік пішов на тижні

Співголова "Євросолідарності" в Раді наполягає на прийнятті закону, який дозволить нардепам бути військовими

Порошенко в Раді закликав депутатів не ігнорувати вимоги Резолюції Європарламенту по Україні

Кличко обговорив з міністром оборони Естонії збільшення підтримки ЗСУ, які захищають Європу

Порошенко привіз дрони на фронт для Тетяни Чорновол, яка може стати нардепом, та для інших бригад на півдні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА