Інтерфакс-Україна
15:41 04.06.2020

ВР дозволила ВРП продовжувати термін відряджень суддів

1 хв читати
ВР дозволила ВРП продовжувати термін відряджень суддів

Верховна Рада дозволила Вищій раді правосуддя продовжувати термін відряджень і спеціалізації суддів до іншого суду аналогічного рівня не більше ніж на рік.

За відповідний законопроект №2823 "Про внесення змін до закону "Про судоустрій і статус суддів" щодо відрядження суддів в порядку тимчасового переведення судді до іншого суду" в цілому проголосували 288 народних депутатів.

Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, ця зміна дасть змогу запобігти можливості збільшення кадрового дефіциту суддів в окремих судах і дестабілізації в здійсненні судочинства.

Відповідно до законопроекту, підставою для продовження терміну відряджень і спеціалізації суддів до іншого суду є звернення голови суду, в якому суддя перебував у відрядженні, й заява судді на продовження терміну відрядження.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Розумна політика" ініціює відставку уряду Шмигаля

Трамп закликав Іран укласти угоду по атому, бо "буде набагато гірше"

ЄС закликав до дипломатичного врегулювання ситуації на Близькому Сході

Конкурс на голову БЕБ опинився під сумнівом через непрозоре оцінювання

Українці будуть захищати свою землю до кінця, Путін не може перемогти – глава МЗС Великої Британії

Рубіо, вітаючи РФ з національним днем, можливо, хотів показати готовність США до діалогу з Росією про припинення вогню – нардеп

Сибіга на "Веймар+" розповів союзникам про очікування України від підсумкових документів і рішень самітів ЄС, НАТО та G7

Привітання Рубіо з днем Росії - це підтримка агресії, вважає нардеп

64% українців вважають надійним партнером Європу, стосовно США такої думки лише 32%

Порошенко: Червень є вирішальним для дипломатичного наступу України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА