Інтерфакс-Україна
17:13 05.06.2020

"Євросолідарність" готова висунути Кличка кандидатом у мери Києва, запропонувала йому очолити список партії на виборах до міськради

1 хв читати
"Євросолідарність" готова висунути Кличка кандидатом у мери Києва, запропонувала йому очолити список партії на виборах до міськради

Партія "Європейська солідарність" запропонувала міському голові Києва Віталію Кличку висунути його як свого кандидата на майбутніх місцевих виборах. Відповідну заяву Центральної ради партії оприлюднила прес-служба політсили.

"Зважаючи на інтереси киян та держави, "Європейська солідарність" готова і цього разу висунути вас, Віталію Володимировичу, кандидатом на посаду київського міського голови. І готова бачити Вас на чолі списку "Європейської солідарності" на виборах до Київради", - заявили у партії.

У "Євросолідарності" нагадали, що партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" на виборах київського міського голови у 2015 році підтримала Кличка як свого кандидата.

"Останні опитування громадської думки у столиці свідчать, що "Європейська солідарність" лідирує серед політичних партій, а ви, Віталію Володимировичу, - серед претендентів на посаду київського міського голови. Це ще один доказ того, що кияни хочуть нашої єдності, бо усі ці роки бачили спільну командну роботу і сподіваються на її продовження", - наголошується у заяві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц закликає США запровадити нові санкції проти РФ

Зеленський обговорив з лідерами держав Е5 і Рютте зміцнення української ППО

Зеленський обговорив із лідерами Швеції, Данії, Норвегії та Фінляндії збільшення військової підтримки України

Зеленський і Трамп обговорювали закупівлю Україною американських систем ППО

Рубіо вважає можливим розгляд санкцій проти Росії Сенатом тільки після ухвалення закону про бюджет - ЗМІ

Зеленський і Трамп обговорювали закупівлю Україною американських систем ППО

Польща готує дивізійні навчання за участю союзників по НАТО

Макрон вважає ненормальністю торговельну війну між членами Північноатлантичного альянсу

ПАРЄ закликала Росію продовжити обміни полоненими у форматі "всіх на всіх"

Трамп пообіцяв розглянути можливість постачання Україні більшої кількості ракет Patriot

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА