Інтерфакс-Україна
18:23 10.06.2020

Данілов і посол Великої Британії обговорили розширення співпраці у сфері кібербезпеки

1 хв читати
Данілов і посол Великої Британії обговорили розширення співпраці у сфері кібербезпеки

Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олексій Данілов провів зустріч із послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс, під час якої вони домовилися про подальшу активізацію співпраці між державами.

"Під час зустрічі сторони обговорили поточну безпекову ситуацію в Україні та світі, зокрема в контексті російської агресії на Сході України, а також розглянули широке коло питань двостороннього співробітництва, приділивши особливу увагу розширенню співпраці у сфері кібербезпеки", - повідомляє прес-служба РНБО.

Так, торкаючись питання кібербезпеки, Данілов зазначив, що "наявність ядерної зброї сьогодні не є запорукою безпеки держав, боротьба переноситься у кіберпростір, і ми маємо бути готові до цих викликів".

"Україна щодня відбиває кібератаки з сусідньої країни, і ми розуміємо, що цей кібернаступ буде спрямований не лише на Україну, але й на інші держави", - сказав він.

У свою чергу посол Великої Британії запевнила у незмінності підтримки України в її боротьбі за відновлення суверенітету й територіальної цілісності. Також Сіммонс висловила готовність Великої Британії надавати Україні підтримку, зокрема під час розробки національної стратегії кібербезпеки і поглиблювати співпрацю у сфері розвитку можливостей із кібербезпеки.

"Сторони домовилися про подальшу активізацію співробітництва між нашими державами", - підсумували в РНБО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Членство нардепа Кузнєцова у фракції "Слуга народу" буде призупинено на час розслідування - Арахамія

Директорка департаменту КМДА Смірнова заявила правоохоронцям про стеження за нею

"Євроcолідарність" про призначення керівника БЕБ: Не хотілося б, аби у вересні Україна отримала ще одну "чорну мітку" Брюсселя

США цього тижня говорили з Росією про припинення війни, але результату немає — Рубіо

Вступ України до НАТО - фундаментальне питання безпеки для Польщі, заявляє голова Комітету із закордонних справ польського Сейму

Порошенко закликав до створення коаліції національної єдності та відновлення демократичних реформ

Депутат Дмитро Костюк заявив про вихід з фракції "Слуга народу"

Київрада вимагає від киян-мажоритарників з ВР пояснити голосування за знищення незалежності НАБУ і САП

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА