Інтерфакс-Україна
12:19 12.06.2020

У складі української делегації до Парижа поїхали Єрмак, Резніков, Таран, Ткаченко - джерело

1 хв читати
У складі української делегації до Парижа поїхали Єрмак, Резніков, Таран, Ткаченко - джерело

У складі української делегації, яка відвідає з робочою поїздкою 12 червня Париж, поїхали керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, віце-прем'єр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, міністр оборони Андрій Таран, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в Офісі президента.

Також у складі делегації - заступник глави ОП Ігор Жовква та радник президента України Руслан Демченко.

Напередодні прес-служба президента України повідомила, що українська делегація у Тристоронній контактній групі щодо мирного врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ) провела зустріч із російською стороною з метою обговорення підвищення ефективності роботи групи.

"Зустріч відбулася в рамках виконання домовленостей лідерів "нормандського формату" і на продовження зустрічей української делегації в Берліні 2 червня і напередодні робочої поїздки української делегації до Парижа 12 червня", - повідомила прес-служба президента України 11 червня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

Навроцький: я маю відчуття, що Зеленський почав сприймати Польщу як щось само собою зрозуміле

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Обмеження гарантій безпеки для України в часі ще не обговорювалося – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА