Інтерфакс-Україна
09:39 15.06.2020

У Сваляві невідомі пошкодили меморіал біля Стіни плачу, Кулеба вважає цей акт вандалізму спробою дестабілізувати ситуацію на Закарпатті

1 хв читати
У Сваляві невідомі пошкодили меморіал біля Стіни плачу, Кулеба вважає цей акт вандалізму спробою дестабілізувати ситуацію на Закарпатті

Глава Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає осквернення матеріалів експозиції на задній частині Стіни плачу у Свалявському меморіальному парку спробою дестабілізувати ситуацію в Закарпатській області та заявляє, що правоохоронці вже розслідують акт вандалізму.

"Сумною новиною вихідних стала інформація про вандалізм у важливому місці для українських угорців - біля Стіни плачу у Свалявському меморіальному парку. Цей акт вандалізму є провокацією, спрямованою на дестабілізацію ситуації на Закарпатті, хтось хоче завадити нам у подоланні суперечок з Угорщиною", - написав Кулеба на сторінці у Facebook у понеділок уранці.

Він додав, що акт вандалізму вже розслідують правоохоронці.

"Переконаний, винних обов'язково знайдуть і покарають, як це було з підпалювачами Угорського будинку в Ужгороді. Попри всі словесні та фізичні провокації, вірю, що Україна та Угорщина здатні знайти взаємоприйнятні рішення, щоб врегулювати спірні питання, не перетинаючи червоних ліній жодної зі сторін", - зазначив міністр.

Кулеба наголосив, працюватиме над цим із міністром закордонних справ Угорщини Петером Сіярто.

"Українські угорці, як і представники інших національних меншин, є важливою і невід'ємною частиною українського суспільства. І я розумію, що вони не менш важливі для Угорщини. Не можна дозволяти використовувати провокації для чергового розкручування теми антиугорських настроїв в Україні та нагнітання напруги в українсько-угорських відносинах", - підсумував Кулеба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві заявляють: Цьогорічні мирні переговори з РФ наразі припинені через відсутність абиякого прогресу

Кличко обговорив з керівництвом групи ЄБРР подальше співробітництво та втілення наявних проєктів

Апарат Ради відмовив "Європейській солідарності" у видачі підписних листів за відставку уряду - Герасимов

Порошенко закликає до відставки уряду і формування нової коаліції в Верховній Раді

Звільнення Галущенка та Гринчук недостатньо, потрібна відставка всього уряду, вважають депутати "Голосу" і "ЄС"

Українські політики та бізнесмени виступають за внутрішню зачистку в країні на тлі операції "Мідас"

"Євросолідарність" вимагає від спікера Стефанчука підписні листи для оголошення недовіри Кабміну

Кравчук про підсумки засідання парламентського комітету асоціації: Україна — рівноправний партнер ЄС

Трамп заявив, що Індія стала менше купувати нафти з РФ, має намір скоротити мита на індійські товари

Трамп переконаний, що вести справи з Китаєм слід з позиції сили

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА