Інтерфакс-Україна
11:37 15.06.2020

Графік роботи ВР порівняно з попереднім пленарним тижнем не змінюється - Разумков

1 хв читати
Графік роботи ВР порівняно з попереднім пленарним тижнем не змінюється - Разумков

Народні депутати наступного пленарного тижня працюватимуть за графіком, аналогічним минулому пленарному тижню, заявив голова Верховної Ради Дмитро Разумков.

"Усі або майже всі депутатські фракції та групи звернулися із такою пропозицією, щоб цього тижня ми використовували той самий графік роботи, що й минулого пленарного тижня", - сказав Разумков на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій і груп парламенту в понеділок.

Він уточнив, що народні депутати працюватимуть з 10:00 до 15:00 із півгодинною перервою з 12:00 до 12:30.

За його словами, у вівторок і в четвер депутати працюють у пленарному режимі до 15:00, а в середу і в п'ятницю до 14:00.

Разумков нагадав, що в п'ятницю традиційно відбудеться година запитань до уряду.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврокомісар Йоргенсен: заборона на імпорт росгазу за новими контрактами буде до кінця цього року, за довгостроковими – до кінця 2027р.

Єврокомісія ухвалила законодавчу пропозицію, яка дозволить відмовитися від росгазу та нафти в ЄС до кінця 2027р

Адміністрація Трампа розпускає групу, що займалася тиском на Росію – ЗМІ

Порошенко стверджує, що автором "вугільної справи" проти нього був Портнов

Трамп заявляє, що не зв'язувався з Іраном для переговорів щодо врегулювання ситуації на Близькому Сході

Трамп заявив про відтермінування санкцій проти РФ, бо очікує від них угоди щодо припинення війни - ЗМІ

Трамп звинуватив Макрона у неправдивій заяві про його від’їзд із саміту G7

Угорщина наклала вето на план Єврокомісії щодо відмови від нафти і газу з Росії – Сійярто

Трамп прибув до Канади на саміт G7

Нейтралітет Австрії не забороняє допомагати Україні невійськовою допомогою – президент

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА