12:17 15.06.2020

Профільний комітет ВР 17 червня розгляне проект постанови про оцінку діяльності глави НБУ

1 хв читати
Профільний комітет ВР 17 червня розгляне проект постанови про оцінку діяльності глави НБУ

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики 17 червня розгляне проект постанови про оцінку діяльності глави Національного банку України (НБУ) Якова Смолія.

"У середу на розгляді комітету у нас проект постанови ВР про оцінку діяльності глави Національного банку України... Постанова досить жорстка, вона дає оцінку і містить перелік помилок НБУ, але не містить пропозицій щодо кадрових рішень", - сказав голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев (фракція "Слуга народу").

"Ми рекомендуємо розглянути таку можливість (створити тимчасову слідчу комісію - ІФ), але ТСК - це не наше рішення", - уточнив парламентар.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія почне виставляти додаткові умови на пропозицію щодо перемир'я – Климпуш-Цинцадзе

Польща позитивно оцінює результати першого етапу переговорів України та США – Туск

Яценюк сумнівається, що РФ погодиться на будь-яке припинення вогню

Сенатор США Грем: Якщо Росія відмовиться від перемир'я, ми повинні накласти на неї санкції

Нардеп Юлія Сірко: Не вірю, що РФ погодиться на перемир'я

Україна продемонструвала готовність до відновлення миру - Корнієнко

Майбутній прем'єр Канади: Мій уряд не скасовуватиме мита, доки американці не продемонструють повагу до нас

Політики, політологи та аналітики чекають на кроки від РФ після українсько-американських перемовин у Джидді

Після переговорів у Джидді ситуація для України виглядає сприятливою - Мережко

Будь-які домовленості повинні гарантувати безпеку України - Фріз

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА