Інтерфакс-Україна
15:58 18.06.2020

Висновки Венеціанської комісії щодо законопроекту про всеукраїнський референдум очікуються в липні - Стефанчук

1 хв читати
Висновки Венеціанської комісії щодо законопроекту про всеукраїнський референдум очікуються в липні - Стефанчук

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук очікує висновків Венеціанської комісії щодо законопроекту про народовладдя через всеукраїнський референдум у липні.

"Ми дуже сподіваємося... Я надіслав від себе листа, щоб прискорити, щоб це питання розглядалося в червні, але я думаю, в червні вони не встигнуть. Але я дуже сподіваюся, що в липні вони зберуть ad hoc за засідання саме щодо нашого законопроекту", - сказав Стефанчук на брифінгу в четвер у Києві.

За його словами, підстави сподіватися є, оскільки Верховна Рада обґрунтувала, в чому важливість законопроекту, й описала, як законопроект проходить у Верховній Раді.

Стефанчук також повідомив, що в середу він зв'яжеться з представниками Венеціанської комісії через відеозв'язок.

Він нагадав, що Верховна Рада направила до Венеціанської комісії законопроект відразу після того, як його було розроблено.

"Ми не зупиняли роботу над цим законопроектом, продовжуючи його вдосконалити, зокрема з урахуванням результатів всеукраїнського обговорення. За результатами цього ми ще раз переклали ті статті, які зазнали зміни, й направили їм", - розповів Стефанчук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Центристи D66 перемагають на дострокових виборах у Нідерландах – ЗМІ

У Нідерландах на виборах у парламент суспільство вибрало стабільність - Климпуш - Цинцадзе

Порошенко під час передачі допомоги ЗСУ звинуватив ДССЗЗІ в тому, що залишила бригади "без очей"

Після підрахунку 99,7% голосів на виборах в Нідерландах дві партії мають майже однаковий результат – ЗМІ

У Нідерландах відкрилися виборчі дільниці на дострокових виборах у парламент

Порошенко закликав зупинити транзит російської нафти через "Дружбу"

Кличко: У Страсбурзі підписали меморандум щодо впровадження Громадських асамблей у містах України

Кличко запросив до України моніторингову місію Ради Європи щодо тиску на органи самоврядування

Україна пропонує ЄС надання їй статус спостерігача у процесі реформування Спільної аграрної політики Євросоюзу - Качка

США очікують від Угорщини відмови від нафти РФ і закликають Китай тиснути на Москву – посол США при НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА