Інтерфакс-Україна
07:51 30.06.2020

Посол ЄС повинна покинути Венесуелу протягом 72 годин

1 хв читати
Посол ЄС повинна покинути Венесуелу протягом 72 годин

Президент Венесуели Ніколас Мадуро у відповідь на посилення санкцій ЄС проти Каракаса дав послу Євросоюзу Ісабель Бріланте Педроса 72 години, щоб вона покинула країну.

"Я вирішив дати 72 години послу Європейського Союзу в Каракасі, щоб вона покинула нашу країну," - оголосив Мадуро під час виступу, який транслювався в Твіттері.

"Досить колоніалізму з боку Європи. Хто вони такі, щоб карати? (...) Досить європейського колоніалізму проти Венесуели, переслідувань проти Венесуели. (...) Якщо вони не хочуть поважати Венесуелу, то вони йдуть. Венесуела заслуговує на повагу перед світом", - підкреслив глава держави.

Рада ЄС оголосила у понеділок, що додала до свого списку санкцій щодо Венесуели 11 провідних посадових осіб країни "через їх ролі в діях і рішеннях, які підривають демократію і верховенство права".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Мерц зазнав поразки в першому турі виборів канцлера

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА