11:06 30.06.2020

У разі дострокових виборів до ВР пройшли б 4 партії - соцопитування Центру Разумкова

2 хв читати
У разі дострокових виборів до ВР пройшли б 4 партії - соцопитування Центру Разумкова

Партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "Європейська солідарність" і ВО "Батьківщина" подолали б 5-відсотковий електоральний бар'єр, якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчим часом, свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 17 до 24 червня 2020 року.

При цьому найбільшу підтримку виборців здобула б партія "Слуга народу" (за неї готові віддати свій голос 20,5% усіх респондентів, або 30% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за яку партію голосувати). За "Опозиційна платформу ˗ За життя" готові віддати свій голос відповідно 14% та 22%, за "Європейську солідарність" ˗ 10% і 16% відповідно, за ВО "Батьківщина" ˗ 6% і 8,5% відповідно.

За партії "Громадянська позиція" і "Сила і честь" готові віддати свої голоси 3% респондентів, які пішли б голосувати й упевнені у своєму виборі, за партії "Опозиційний блок", "Голос", "Об'єднання "Самопоміч", ВО "Свобода", "Українська стратегія Гройсмана" і Партію Шарія - по 2%, за Радикальну партію Олега Ляшка ˗ 1%, за кожну з решти партій ˗ менше ніж 1% респондентів.

Під час дослідження методом "обличчям до обличчя" за місцем проживання було опитано 2017 респондентів віком від 18 років в усіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що представляє доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Опитування проведено в рамках дослідницького проекту Центру Разумкова, який здійснюється за підтримки Представництва "Фонду Фрідріха Науманна за свободу" в Україні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА