11:06 30.06.2020

У разі дострокових виборів до ВР пройшли б 4 партії - соцопитування Центру Разумкова

2 хв читати
У разі дострокових виборів до ВР пройшли б 4 партії - соцопитування Центру Разумкова

Партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "Європейська солідарність" і ВО "Батьківщина" подолали б 5-відсотковий електоральний бар'єр, якби вибори до Верховної Ради відбулися найближчим часом, свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 17 до 24 червня 2020 року.

При цьому найбільшу підтримку виборців здобула б партія "Слуга народу" (за неї готові віддати свій голос 20,5% усіх респондентів, або 30% тих, хто візьме участь у виборах і визначився, за яку партію голосувати). За "Опозиційна платформу ˗ За життя" готові віддати свій голос відповідно 14% та 22%, за "Європейську солідарність" ˗ 10% і 16% відповідно, за ВО "Батьківщина" ˗ 6% і 8,5% відповідно.

За партії "Громадянська позиція" і "Сила і честь" готові віддати свої голоси 3% респондентів, які пішли б голосувати й упевнені у своєму виборі, за партії "Опозиційний блок", "Голос", "Об'єднання "Самопоміч", ВО "Свобода", "Українська стратегія Гройсмана" і Партію Шарія - по 2%, за Радикальну партію Олега Ляшка ˗ 1%, за кожну з решти партій ˗ менше ніж 1% респондентів.

Під час дослідження методом "обличчям до обличчя" за місцем проживання було опитано 2017 респондентів віком від 18 років в усіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що представляє доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Опитування проведено в рамках дослідницького проекту Центру Разумкова, який здійснюється за підтримки Представництва "Фонду Фрідріха Науманна за свободу" в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Єрмак: Заборона на видачу шенгенських віз росіянам – пріоритетна мета нового пакета санкцій ЄС

Відносини з Росією після війни залежатимуть від того, що буде з нею в майбутньому – Єрмак

Єрмак: Ми не втрачаємо сподівання на більш проукраїнську позицію Китаю

Зеленський обговорив із президентом Гани питання продовольчої безпеки та підтримки України в міжнародних організаціях

Уряд Японії пішов у відставку

Зеленський обговорив із президентом Конго подолання продовольчої кризи

Раді пропонують удосконалити відповідальність за колабораціонізм

Зеленський закликав Білла Клінтона використати особистий авторитет для привернення уваги світу до ядерних загроз РФ на Запорізькій АЕС

Зеленський провів першу в історії двосторонніх відносин розмову з президентом Ботсвани

ФРН не виступатиме за ослаблення санкцій проти РФ, незважаючи на труднощі в енергетиці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА