Інтерфакс-Україна
12:24 30.06.2020

Третьякова стверджує, що кампанію з її дискредитації замовили "ОПЗЖ" і ФПУ

1 хв читати
Третьякова стверджує, що кампанію з її дискредитації замовили "ОПЗЖ" і ФПУ

Голова парламентського комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова (фракція "Слуга народу") заявила, що кампанію з її дискредитації замовила Федерація профспілок України (ФПУ) та фракція "Опозиційна платформа - За життя" ("ОПЗЖ").

"Саме профспілки та "ОПЗЖ", як фракція, є замовниками цієї кампанії. Кампанія ведеться дуже правильно і вона оплачувана", - сказала Третьякова журналістам у вівторок.

Як повідомлялося, представники ФПУ проводять акцію протесту в урядовому кварталі у центрі Києва з вимогою не допустити ухвалення низки законодавчих ініціатив, а також відкликати Третьякову з посади за проведення, за їхніми словами, антисоціальної політики та антигуманну позицію стосовно громадян України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські політики та політологи відзначають як переваги, так і негативні наслідки ударів США по Ірану

Сибіга оголосив дипломатичну мобілізацію задля посилення тиску на РФ

Опозиція Угорщини заявила про повний провал "референдуму" Орбана про вступ України в ЄС

РФ не зможе реально підтримувати Іран, але буде зображати, що намагається – Зеленський

У Канаді Україна передала Бессенту список зброї, яку готова закупити у США – Зеленський

Зеленський: санкції на банківську систему РФ і на енергетику – найдієвіші

Пакистан рекомендує Трампа на здобуття Нобелівської премії миру 2026р.

Поки Путін зайнятий відправкою російських ніг для вторгнення в інші країни, він ставить росіян усередині країни на коліна економічно - Сибіга

Адвокати Порошенка заявили про фальсифікацію документів для санкцій проти нього

Латвія запроваджує заборону на купівлю нерухомості громадянами та юрособами РФ і Білорусі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА