Інтерфакс-Україна
17:49 30.06.2020

Представник України при ЄС Точицький закликав керівництво Європарламенту засудити незаконний візит французьких депутатів до анексованого Криму

1 хв читати
Представник України при ЄС Точицький закликав керівництво Європарламенту засудити незаконний візит французьких депутатів до анексованого Криму

Представник України при Європейському Союзі, посол Микола Точицький закликав керівництво Європейського парламенту засудити незаконний візит французьких депутатів до анексованого Росією Криму.

Листа відповідного змісту він надіслав на ім'я президента Європарламенту Давида Сассолі й голови комітету Європарламенту із закордонних справ Давида Маккаллістера, повідомили у вівторок агентству "Інтерфакс-Україна" в місії України при ЄС.

У листі Точицький зазначив, що організація цього візиту є "черговою марною спробою Росії легітимізувати свої протиправні дії на території України, зокрема проведення незаконного "голосування" про внесення змін до Конституції РФ".

"Крім того, візит окремих французьких депутатів не тільки порушує українське законодавство, а й суперечить офіційній позиції Євросоюзу про беззастережну підтримку територіальної цілісності України", - зазначили в місії України при ЄС.

"З 2014 року Європейський парламент у численних резолюціях неодноразово наголошував на непохитній підтримці суверенітету й територіальної цілісності України. Невизнання спроби анексії Криму, ситуація у сфері прав людини та мілітаризація півострова постійно стоять на його порядку денному. Тому я переконаний, що Європарламент не має бути частиною гібридних спроб Росії легітимізувати спробу анексії Криму і варварську політику проти незалежних країн", - зауважив Точицький.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Климпуш-Цинцадзе: Віткофф перебуває в полоні ілюзій, які йому нав’язує РФ

США зондують, на що можуть погодитися Україна та РФ - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рютте: НАТО стоїть з Україною, наша відданість конкретна та видима

Війни в Україні та на Близькому Сході неможливо зупинити комерційними угодами - нардеп Сірко

В Єврокомісії пояснюють, що економічна інтеграція України з ЄС до набуття членства передбачає входження в єдиний ринок з гармонізацією законодавства

Кабмін провів низку кадрових призначень

В Єврокомісії переконані, що Київ веде переговори з Вашингтоном щодо угоди про мінерали в інтересах України

Мережко: по суті, Путін через Віткоффа пропонує Трампу хабар за українські території

Верхня палата парламенту Австрії розгляне резолюцію щодо викрадених РФ українських дітей - Кондратюк

Рубіо і Келлог радять Трампу посилити позицію щодо Москви

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА