Інтерфакс-Україна
06:59 01.07.2020

Американські сенатори включили санкції проти "Північного потоку-2" у проект оборонного бюджету

1 хв читати
Американські сенатори включили санкції проти "Північного потоку-2" у проект оборонного бюджету

Сенат американського Конгресу включив додаткові санкції проти "Північного потоку-2" у проект оборонного бюджету Сполучених Штатів, повідомив конгресмен-республіканець Стів Вомак.

"Я пишаюся тим, що виступаю співавтором санкцій, спрямованих на припинення його будівництва, і аплодую Сенату за включення цього пріоритетного положення в проект оборонного бюджету", - написав він у своєму Твіттері.

За його словами, російська влада має намір використовувати проект "як інструмент примусу", а його метою є посилення залежності Польщі та України від російського газу.

Автором пропозиції про включення розширеного пакета санкцій виступила група сенаторів: Тед Круз, Джин Шейхін, Том Котон, Рон Джонсон і Джон Баррассо. На їхню думку, це прискорить реалізацію введення обмежень і сприятиме "гарантуванню національної безпеки" США.

Сенат і Палата представників Конгресу представляють свої варіанти оборонного бюджету. Потім вони об'єднуються погоджувальною комісією, після чого обидві палати голосують за остаточний варіант, який направляється президенту на підпис.

Наразі американські санкції проти газопроводу, введені в грудні минулого року, націлені на судна, які безпосередньо прокладають труби під водою. Нові санкції спрямовані також проти страховиків суден і сервісні компанії, що виконують геодезичні, траншейні, зварювальні та інші роботи. Під санкції потрапляють також компанії, які здійснюють тестування та сертифікацію проекту, без чого він не може бути введений в експлуатацію.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мерц в парламенті пообіцяв продовжити військову підтримку України і зробити Бундесвер найсильнішою армією в Європі – ЗМІ

В Туреччині не чекають на Трампа в четвер, але не виключають, що він приїде, якщо те ж зробить Путін – ЗМІ

КМІС: 71% українців негативно ставиться до проведення виборів під час тимчасового перемир’я з гарантіями

КМІС: Рівень довіри до Зеленського на першу половину травня становить 74%

Сибіга закликав Бразилію використати свій авторитетний голос у діалозі з Росією, щоб зустріч Зеленського та Путіна відбулася

Приліт Путіна на переговори до Туреччини відкриє шлях до інших елементів закінчення війни, включаючи зустріч груп – Зеленський

Трамп іще не визначився з відвідуванням Туреччини у зв'язку з переговорами України та РФ - ЗМІ

Порошенко обговорив з послами країн G7 та ЄC ситуацію на фронті та переговори про завершення війни

Намагання Трампа примусити РФ та Україну до переговорів шляхом ультиматуму не дадуть результату - Климпуш-Цинцадзе

ЄС прагне припинити блокування Угорщиною переговорів про членство України – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА