Інтерфакс-Україна
12:20 01.07.2020

Законопроект "Про медіа" ліквідує чорні списки осіб із РФ, що закликали до повалення державного ладу в Україні, вважають у "Євросолідарності"

1 хв читати
Законопроект "Про медіа" ліквідує чорні списки осіб із РФ, що закликали до повалення державного ладу в Україні, вважають у "Євросолідарності"

Законопроект "Про медіа" фактично ліквідує чорні списки російських діячів культури, що закликали до повалення конституційного ладу України, заявляє український народний депутат Микола Княжицький (фракція "Європейська "Закон фактично ліквідує так звані чорні списки, які забороняли показувати (у телепрограмах - ІФ) тих осіб країни-агресора, які закликали до повалення державного ладу, порушували український закон", - сказав Княжицький, виступаючи із заявою від фракції "Європейська солідарність" на пленарному засіданні Верховної Ради в середу.

Він зазначив, що раніше такі списки складало Мінкультури України, тепер же таку можливість буде надано Національній раді з питань телебачення і радіомовлення.

За словами Княжицького, фактично ліквідуються всі старі списки, але законопроект жодним чином не зобов'язує Нацраду їх формувати.

"Це відкриває шлях до повернення всіх Пореченкових та інших негідників на українські екрани", - сказав Княжицький.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Каллас вважає найдієвішим із майбутнього пакета санкцій ЄС щодо РФ зниження стелі цін на нафту

Спроба Зеленського схилити Трампа на свій бік провалюється

Нардеп Сірко: Трамп фактично відмовився від України

Розмова Трампа та Путіна не наблизила потенційний мир – нардеп Фріз

Європейські лідери бояться, що Трамп відмовляється від дипломатичних зусиль

15 країн Європи виступили з ініціативою залучити країни БРІКС до врегулювання війни в Україні

Трамп дав зрозуміти європейським лідерам після розмови з Путіним, що не тиснутиме на Москву – ЗМІ

Зеленський обговорив з президентом Фінляндії Стуббом посилення санкційного тиску на РФ

Діалог між Трампом і Путіним не вплинув на ситуацію - голова комітету Ради

Кос: відкриття першого кластеру переговорів про вступ України в ЄС допоможе Угорщині вирішити питання нацменшин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА