Інтерфакс-Україна
14:15 03.07.2020

Єрмак і Резніков сьогодні в Берліні проведуть зустріч із політичними радниками лідерів держав-учасників "нормандського формату".

1 хв читати
Єрмак і Резніков сьогодні в Берліні проведуть зустріч із політичними радниками лідерів держав-учасників "нормандського формату".

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак сьогодні, 3 липня, у складі української делегації, яку очолює віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, здійснить робочий візит до Німеччини.

Як повідомляє прес-служба Офісу президента, в п'ятницю у них заплановано зустріч із політичними радниками лідерів держав-учасників "нормандського формату".

"У межах зустрічі планується обговорення прогресу в роботі Тристоронньої контактної групи, стану виконання домовленостей грудневого саміту в "нормандському форматі" в Парижі та перспективи проведення наступної зустрічі лідерів держав "нормандської четвірки" в Берліні", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

В Подільському та Святошинському районах Києва планується демонтувати по 400 МАФів – мер

США хочуть забезпечити повне припинення вогню в Україні протягом кількох тижнів – ЗМІ

Порошенко відправляє чергову партію дронів та техніки на фронт

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА