Інтерфакс-Україна
07:43 07.07.2020

Російська сторона в Берліні не ставила жодних ультиматумів, українська знову пояснила, що в Конституції України не може бути "особливих статусів"

2 хв читати
Російська сторона в Берліні не ставила жодних ультиматумів, українська знову пояснила, що в Конституції України не може бути "особливих статусів"

Віце-прем'єр-міністр України, перший заступник голови делегації України в ТКГ Олексій Резніков заявив, що російська сторона на зустрічі радників лідерів держав нормандського формату 3 липня в Берліні не ставила ультиматумів Україні, а українська делегація знову пояснила, що в Конституції України не може бути жодних "особливих статусів".

"Я свідок, що жодних ультиматумів протягом 11 годин я особисто не почув і не побачив. Ультиматумів не було. Обговорення і питання, а як ви плануєте виконувати пункт 11 Комплексу заходів з виконання Мінських угод, в якому йдеться про правові аспекти врегулювання конфлікту, де йдеться про прийняття низки законодавчих актів, які Україна взяла на себе зобов'язання в 2014 році прийняти. Ми їм укотре розповіли, що жодного "особливого статусу" в Конституції України бути не може", - сказав він в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV в понеділок увечері.

Резніков знову порекомендував уважно читати пункт 11 Комплексу заходів, де "чітко сказано про децентралізацію, зокрема, адаптацію та прийняття змін до Конституції України, а також, через кому, про прийняття окремого законодавства про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей".

"Що сьогодні скорочено, як правило, називають "особливий статус". І їм щоразу повторюють, що це два різних нормативно-правові акти", - наголосив він.

Резніков зазначив, що в Мінському процесі може обговорюватися тільки проект закону про внесення змін до Конституції України про децентралізацію.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА