Інтерфакс-Україна
18:53 14.07.2020

СБУ затримала на отриманні $100 тис. хабара ОЗУ шахраїв, серед яких імовірний автор скандальних "плівок Єрмака"

1 хв читати
СБУ затримала на отриманні $100 тис. хабара ОЗУ шахраїв, серед яких імовірний автор скандальних "плівок Єрмака"

Співробітники Служби безпеки України викрили діяльність злочинного угруповання, підозрюваного в шахрайських діях.

"Співробітники СБУ припинили протиправну діяльність організованого злочинного угруповання, яке підозрюється у вчиненні шахрайських дій... Після отримання грошової винагороди сумою $100 тис. за сприяння у вирішенні питання з правоохоронними органами з повернення вилученого майна затримано посередника", - сказали агентству "Інтерфакс-Україна" у відомстві.

Пізніше в прес-центрі СБ України уточнили, що учасники ОЗУ обіцяли комерсантові за $100 тис. "вирішити" питання повернення майна через зв'язки у правоохоронних органах. Наразі слідство перевіряє цю інформацію.

"СБУ затримала двох громадян 14 липня у столичній кав’ярні під час отримання ними всієї суми неправомірної вигоди. Серед затриманих – імовірний автор скандальних "плівок Єрмака", котрий раніше фігурував у записах, на яких нібито обговорювалося призначення окремих осіб на високі державні посади. Сьогоднішнє затримання свідчить про те, що викривачі "гучних плівок" насправді виявилися звичайними шахраями", - зазначається в повідомленні прес-центру СБ України.

У рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 4 ст. 190 (шахрайство) і ч. 4 ст. 369 (хабарництво) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії. Операція проводилася під процесуальним керівництвом Офісу генерального прокурора.

Як стало відомо, йдеться про Дмитра Штанька, який записував розмову з братом глави Офісу президента Денисом Єрмаком. Згодом ці записи оприлюднив нардеп Гео Лерос.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА