Інтерфакс-Україна
08:40 15.07.2020

Гонконг більше не буде конкурентом США в торгівлі

1 хв читати
Гонконг більше не буде конкурентом США в торгівлі

Гонконг через дії влади КНР втратить статус серйозного конкурента США у сфері торгівлі, заявив у вівторок президент США Дональд Трамп.

"У результаті ми втратили серйозного конкурента", - сказав він на прес-конференції в Білому домі.

На думку Трампа, Гонконг після нещодавніх заходів, вжитих там з ініціативи Пекіна, "більше не буде здатний конкурувати на вільному ринку".

Крім того, за його словами, тепер "багато людей" взагалі покинуть Гонконг.

Раніше Трамп заявив, що підписав закон, який передбачає санкції проти китайських офіційних осіб, що обмежили свободи Гонконгу. "Сьогодні я підписав закон і указ, націлені на те, щоб Китай ніс відповідальність за утиски в Гонконзі", - заявив він.

Він пояснив, що, окрім закону, переданого йому на підпис Конгресом, йдеться про указ, що скасовує привілейоване ставлення Вашингтона до Гонконга. Зокрема, це призведе до припинення торговельних преференцій і припинення передачі туди американських технологій.

Раніше обидві палати Конгресу схвалили закон, що передбачає санкції проти офіційних осіб, причетних до нещодавно ухваленого закону про національну безпеку Гонконгу. У США вважають, що цей закон порушує особливий статус Гонконгу і позбавляє його жителів низки свобод.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Розумна політика" ініціює відставку уряду Шмигаля

ЄС закликав до дипломатичного врегулювання ситуації на Близькому Сході

Конкурс на голову БЕБ опинився під сумнівом через непрозоре оцінювання

Українці будуть захищати свою землю до кінця, Путін не може перемогти – глава МЗС Великої Британії

Суд зобов’язав внести до ЄРДР відомості про кримінальне правопорушення з боку посадовців НБУ – партія "ЄС"

Рубіо, вітаючи РФ з національним днем, можливо, хотів показати готовність США до діалогу з Росією про припинення вогню – нардеп

Сибіга на "Веймар+" розповів союзникам про очікування України від підсумкових документів і рішень самітів ЄС, НАТО та G7

Привітання Рубіо з днем Росії - це підтримка агресії, вважає нардеп

64% українців вважають надійним партнером Європу, стосовно США такої думки лише 32%

Порошенко: Червень є вирішальним для дипломатичного наступу України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА