Інтерфакс-Україна
15:15 16.07.2020

Верещук є найреальнішим кандидатом в мери Києва від "Слуги народу" - джерело

2 хв читати
Верещук є найреальнішим кандидатом в мери Києва від "Слуги народу" - джерело

Народний депутат із фракції "Слуга народу", голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Ірина Верещук є найімовірнішим кандидатом від партії влади в мери Києва.

"Верещук є найреальнішим кандидатом від партії "Слуга народу" в мери Києва за підсумками праймеріз", - повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в партії.

Цю інформацію підтверджують й інші джерела агентства.

Верещук у 2010-2015 рр. була мером міста Рава-Руська Львівської області. Обрана народним депутатом за списком партії "Слуга народу" під №29.

15 липня народний депутат від "Слуги народу" Олександр Качура повідомив, що 16 липня на засіданні фракції відбудуться внутрішньопартійні праймеріз із вибору кандидата на посаду мера Києва. "Президент (Володимир Зеленський - ІФ) запропонував саме на засіданні фракції провести праймеріз: буде презентація програм, буде голосування фракції, думка ради Київської міської партійної адміністрації та президента України", - сказав Качура журналістам у середу після закінчення засідання Верховної Ради.

У праймеріз "Слуги народу" на кандидата в мери Києва беруть участь, щонайменше, чотири народних депутати від цієї партії: Ірина Верещук, Микола Тищенко, Олександр Дубінський та Олександр Качура. Також 15 липня про свій намір брати участь у праймеріз повідомив депутат від "Слуги народу" Дмитро Гурін, обраний в окрузі №218 Києва.

19 червня заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко повідомив, що кандидат від влади в мери Києва стане відомий через декілька тижнів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

МВФ зобов’язав Україну до кінця липня-2025 підготувати дорожню карту для усунення прогалин у структурі ІСІ

Навроцький обіцяє зустрітися із Зеленським – ЗМІ

Зеленський обговорив з Алієвим боротьбу проти агресії РФ та розвиток двосторонніх відносин

Рада розгляне законопроєкт про створення Спецтрибуналу на найближчому засіданні – Стефанчук

DOGE може зайнятися розслідуванням діяльності Маска – Трамп

Ідея об'єднання Мінветеранів з іншим міністерством є помилковою - нардеп

Єрмак про конфлікт РФ з Вірменією й Азербайджаном: причина цього небажання Кремля визнавати суверенітет сусідів

Порошенко анонсував участь в з’їзді Народної партії Іспанії та Конференції з питань відновлення України в Римі

Данія розпочала головування у Раді ЄС

Україна мала вийти з Оттавської конвенції з початком повномасштабної війни - член комітету нацбезпеки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА