11:04 17.07.2020

Україна має намір активізувати співпрацю з ЮНЕСКО щодо розв’язання проблем Криму - Мінкультури

2 хв читати
Україна має намір активізувати співпрацю з ЮНЕСКО щодо розв’язання проблем Криму - Мінкультури

У Міністерстві культури та інформаційної політики заявляють, що Україна активізуватиме співпрацю з ЮНЕСКО з вирішення проблем Криму.

"Заступник міністра культури та інформаційної політики, заступник голови Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Світлана Фоменко взяла участь у нараді керівників секторів Нацкомісії. Учасники наради розглянули стан співпраці України з ЮНЕСКО, зокрема в умовах пандемії COVID-19, а також пріоритети роботи комісії та шляхи підвищення її ефективності з урахуванням викликів сьогодення. Одностайно було підтримано необхідність реформування Нацкомісії з метою активізації її роботи", - йдеться в повідомленні прес-служби Мінкультури.

Зазначено, що під час наради наголошувалося, що в умовах незаконної окупації Росією Криму пріоритетним напрямом діяльності України в ЮНЕСКО і надалі залишиться використання можливостей організації для привернення уваги міжнародної спільноти до гострих проблем на території тимчасово окупованого півострова.

"Україна готова активно співпрацювати з організацією у здійсненні ефективного моніторингу ситуації в тимчасово окупованому Криму в усіх сферах компетенції ЮНЕСКО", - йдеться в повідомленні.

Було також наголошено на важливості регулярного інформування ЮНЕСКО про руйнівні дії російської окупаційної влади в тимчасово окупованому Криму, що загрожують збереженню універсальної культурної та історичної цінності українських об'єктів культурної спадщини, проведення незаконних археологічних розкопок, порушення освітніх і культурних прав громадян України, перешкоджання вільному розповсюдженню ЗМІ, переслідування журналістів.

Учасники наради також обговорили хід підготовки до виборів України до складу одного з головних керівних органів ЮНЕСКО - Виконавчої ради ЮНЕСКО на період 2021-2025 років, які відбудуться під час 41-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в листопаді 2021 року.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Криза в Білорусі може стати розломом на європейському континенті - Макрон на ГА ООН

Разумков вважає малоймовірним ухвалення нового закону "Про столицю" до місцевих виборів

Стефанішина обговорила з єврокомісаром Варгеї саміт Україна-ЄС і оновлення Угоди про асоціацію в торговельній і секторальній частинах

Внесення змін до постанови про місцеві вибори ставить під сумнів їх легітимність - Разумков

Президент Євроради Мішель пішов на карантин через контакт із хворим на коронавірус співробітником, саміт ЄС перенесено, чи відбудеться поїздка до України - невідомо

МОЗ України обіцяє виплачувати підвищені зарплати медикам уже наприкінці вересня - нарада у президента

Якщо Зеленський не звільнить Фокіна після його заяв щодо Донбасу, отже, він поділяє таку риторику - нардеп Геращенко

Я розглядав би ідею Одеського швидкісного трамвая, а не метро - Філімонов

Віце-президент Єврокомісії та президент Європейської ради відвідають Донбас

Єрмак зазначає, що в умовах гібридної агресії проти України необхідно збільшувати фінансування всіх органів, що займаються безпекою та обороною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА