Інтерфакс-Україна
19:44 21.07.2020

Монетарна політика НБУ і режим інфляційного таргетування будуть збережені - глава НБУ на зустрічі з послами країн G7

1 хв читати
Монетарна політика НБУ і режим інфляційного таргетування будуть збережені - глава НБУ на зустрічі з послами країн G7

Монетарна політика Національного банку України (НБУ), режими інфляційного таргетування та гнучкого курсоутворення будуть збережені, сказав глава НБУ Кирило Шевченко, слова якого наводить прес-служба центробанку.

Під час першої зустрічі з послами країн "Великої сімки" у вівторок він також наголосив, що НБУ і надалі залишиться незалежною інституцією, яка ухвалюватиме аполітичні та економічно вмотивовані рішення.

Шевченко додав, що він вважає своїм обов’язком підтримувати і розвивати відносини з міжнародними партнерами України.

"Ми прагнемо і надалі залишатися прогнозованим та послідовним партнером для вас (...) З нашого боку ви побачите відповідальне ставлення до всіх своїх зобов'язань - ми й надалі їх виконуватимемо, керуючись принципами прозорості та партнерства", - зазначив він.

Згідно з повідомленням, у зустрічі брали участь тимчасовий повірений у справах США в Україні Крістіна Квін, голова представництва ЄС в Україні Матті Маасікас, посли Канади (Лариса Галадза), Японії (Такаші Кураі), Італії (Давіде Ла Чечіліа), Франції (Етьєн де Понсен) і заступники послів Великої Британії (Ніколас Гарокс), Німеччини (Бертрам фон Мольтке) в Україні, а також перший заступник глави НБУ Катерина Рожкова та заступники глави Роман Борисенко, Дмитро Сологуб, Сергій Холод та Олег Чурій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маршалок Сейму Польщі запропонував Зеленському допомогу з виборами – ЗМІ

США не намагаються нав’язати Україні угоду з Росією – Рубіо

Вибори всіх гілок влади у разі "умовного миру" можуть завершитися колапсом – Арахамія

Арахамія анонсував нову стратегію партії "Слуга народу" в умовах війни та допустив, що покине політику з настанням миру

Угода буде або погана, або дуже погана, або її не буде – глава "Слуги народу" в Раді Арахамія

Порошенко закликав підтримати найменування вулиці на честь Андрія Парубія у центрі Києва

Корнієнко: в умовах війни партія "Слуга народу" має посилювати роботу на місцях і підтримку людей

"Євросолідарність" та "Голос" внесли в Раду законопроєкт про перерозподіл коштів держбюджету-2026 на ЗСУ

Українці найбільше довіряють ЗСУ, ДСНС і добровольцям, найбільша недовіра до Верховної Ради, держапарату та уряду

ЄС не має одностайності щодо фінансування України на 2026-2027рр., тому єдине рішення – "репараційна позика", яке може бути ухвалено кваліфікованою більшістю – дипломат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА