12:57 27.07.2020

68% українців вважають, що країна рухається в неправильному напрямку, 60% відзначають погіршення економічного становища - соцопитування "Рейтингу"

2 хв читати
68% українців вважають, що країна рухається в неправильному напрямку, 60% відзначають погіршення економічного становища - соцопитування "Рейтингу"

19% українців вважають, що загалом справи в Україні йдуть у правильному напрямку, і 68% - протилежної думки, свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 15-20 липня 2020 року.

Понад 60% опитаних вважають, що економічне становище в Україні погіршилося за останні півроку, чверть вважає, що воно не змінилося, і лише 8% респондентів відзначили поліпшення.

Водночас настрої щодо майбутнього оптимістичніші: 17% вважають, що в найближчі шість місяців економічна ситуація в Україні покращиться, 35% вважають, що вона не зміниться, і 40% - очікують погіршення. Проте в довгостроковій динаміці відсоток тих, хто чекає на поліпшення, падає, разом із цим дещо зменшується і відчуття емоції надії (26%) серед населення, а розчарування залишається емоцією, яку відчувають найбільше (43%).

Причину можливої економічної кризи 57% опитаних вбачають у некомпетентності влади, хоча 26% вважає, що економічний занепад настане через пандемію коронавірусу, а 8% - що причиною занепаду стане війна на Донбасі. Під час опитування, яке відбувалося в червні, місяцем раніше, такі відповіді давали 53%, 32% і 6% опитаних відповідно.

Під час дослідження методом особистого формалізованого інтерв'ю (face-to-face) було опитано 2000 респондентів віком від 18 років і старше в усіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Помилка репрезентативності дослідження не перевищує 2,2%.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Столицю чекає генеральне прибирання - Верещук

Смешко буде балотуватися на посаду мера Києва

Корнієнко: ми працюємо над тим, щоб почати розглядати законопроект "Про столицю" до виборів

Києвом може ефективно управляти не тільки корінний киянин - Зеленський

У команді Кернеса не розглядають версію про його навмисне зараження коронавірусом і сподіваються на швидке повернення мера до Харкова - заява

Зеленський вважає, що місцеві вибори дають можливість перезавантажити традиційні соціальні відносини і закликає "всіх своїх" припиняти відмовлятися від відповідальності

Нардеп з "Голосу" Устінова балотуватиметься в мери Вінниці

Кравчук вважає хорошою пропозицією перенесення переговорів ТКГ з Мінська до Австрії

Розвиток ЗСУ не в пріоритеті нинішньої влади, про що свідчить скорочення витрат на армію в проекті бюджету на 2021 рік – Порошенко

Зеленський підписав закон про скасування "довідки про судимість" при реєстрації кандидатів на місцевих виборах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА