Інтерфакс-Україна
16:30 27.07.2020

Україна має повне право вимагати повернення представників РФ до СЦКК через порушення перемир'я, вважає Гармаш

2 хв читати
Україна має повне право вимагати повернення представників РФ до СЦКК через порушення перемир'я, вважає Гармаш

Україна має повне право вимагати повернення представників Російської Федерації до Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) у зв'язку з порушеннями домовленостей щодо режиму стійкого припинення вогню на Донбасі, вважає залучений до роботи ТКГ українською стороною як представник ОРДО журналіст Сергій Гармаш.

"Ніхто і не думав, що це перемир'я буде справді остаточним і всеосяжним. Але щоб так скоро... Думаю, його долю вирішила пропозиція нашого президента підписати його на рівні голів "нормандської четвірки". Росія зробить усе, щоб не визнати стороною конфлікту і не брати на себе відповідальності за війну на Донбасі... Зате тепер в України є повне право, зрозуміле західним партнерам, вимагати повернення представників Росії до СЦКК. Якщо та сторона, якій Путін так завзято намагається надати суб'єктності, не здатна нести відповідальність за свої слова і дії, то хтось же має відповідати за них. Напевно, той, хто їм платить...", - написав він у понеділок на своїй сторінці у Facebook.

У свою чергу інший представник ОРДО від України, журналіст Денис Казанський зазначив, що, як він і прогнозував, "надовго перемир'я не вистачило".

"Бойовики порушили його майже відразу ж. Маємо чергове підтвердження нездатності російської сторони і новий привід вимагати чергового посилення санкцій проти РФ. Подивимося, як поведе себе влада тепер", - написав він на своїй сторінці в соцмережі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Реальність в тому, що Росія не має наміру припиняти цю війну найближчим часом – Каллас

Інформації про зустріч Трампа та Путіна недостатньо для висновків - заступник голови фракції "Батьківщина"

Порошенко: мирна угода можлива лише після безумовного припинення вогню, поступки має робити Путін

США з лідера вільного світу перетворюються на країну, яка готова вести на рівних розмову з воєнними злочинцями, - Климпуш-Цинцадзе

Після перемовин Трампа та Путіна Україні будуть навʼязувати капітуляцію - заступниця голови фракції "Голос"

Путін переграв Трампа на переговорах - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Болтон: Трамп не програв, але Путін явно переміг

Більшість американців не вірять у здатність Трампа приймати мудрі рішення щодо війни в Україні

Порошенко назвав обмін територіями путінським сценарієм та має обережний оптимізм щодо зустрічі на Алясці

Латвія підтримує неможливість розділення України та Молдови у процесі вступу до ЄС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА