Інтерфакс-Україна
12:33 28.07.2020

Заступник глави МЗС Боднар обговорив із послом Азербайджану питання безпеки на Південному Кавказі

1 хв читати
Заступник глави МЗС Боднар обговорив із послом Азербайджану питання безпеки на Південному Кавказі

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар та посол Азербайджанської Республіки в Україні Ельміра Ахундова під час зустрічі обговорили розвиток українсько-азербайджанського стратегічного партнерства та питання безпеки на Південному Кавказі, повідомляє прес-служба МЗС України.

"Під час зустрічі сторони обговорили широкий спектр питань, пов'язаних із розвитком українсько-азербайджанського стратегічного партнерства та ситуацією з безпекою на Південному Кавказі, зокрема нещодавнє загострення на кордоні між Азербайджаном і Вірменією".

Так, Боднар подякував послу за звернення до азербайджанської громади в Україні із закликом до стриманості та виваженості. Він також додав, що на сьогодні важливо докласти всіх зусиль для підтримки міжнаціонального миру в Україні.

Дипломати також обговорили поглиблення політичної взаємодії та реалізацію проектів у торговельно-економічній сфері.

"Відбувся також обмін думками щодо активізації взаємодії в рамках ГУАМ (Організація за демократію та економічний розвиток - ІФ), де головує Азербайджанська Республіка", - йдеться у повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нардеп Жупанин на зустрічі фракції з президентом запропонував підтримати голову енергокомітету Геруса на посаду глави Міненерго

Апарат Верховної Ради передав "Євросолідарності" підписні листи за відставку уряду того ж дня, як отримав запит

Качка: 2028 рік – реалістичний горизонт завершення переговорів про вступ з ЄС

Буданов анонсував на лютий 2026 року події, які відкриють вікно для миру в Україні

Порошенко передав військовим 15 комплексів «Ай-Петрі»: маємо разом захистити країну

Близько 30 нардепів від "Слуги народу" причетні до підготовки заяви про коаліцію та уряд нацстійкості – Кривошеєв

Арахамія: окремі народні депутати мають право на власні позиції, однак ані фракція, ані партія з подібними заявами не виходила

На форумі ветеранок Кличко оголосив про нові ініціативи для захисниць

Рада увійшла у режим консультацій - Стефанчук

Єврокомісія пропонує створити в ЄС "Військовий Шенген"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА