Політика

Прохідний рейтинг на виборах до ВР зберігають "Слуга народу", "ОПЗЖ", "Євросолідарність" і "Батьківщина"

Лідерами електорального рейтингу політичних сил на виборах до парламенту є партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа - За життя", "Європейська солідарність" і ВО "Батьківщина", свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 5 серпня 2020 року.

Згідно з даними дослідження, якби вибори до Верховної Ради проводилися найближчої неділі, в рейтингу партій лідирувала б "Слуга народу", яку готові підтримати майже 26% серед тих, хто готовий голосувати й визначився з вибором.

У свою чергу за партію "Опозиційна платформа - За життя" проголосували б 17,6% опитаних, партію "Європейська солідарність" - 15,7%, ВО "Батьківщина" - 10,4%. Також 4,8% підтримали б "Радикальну партію Олега Ляшка", 4,6% - партію "Сила і честь", 3,2% - "Українську стратегію Гройсмана", по 3% - "Партію Шарія" і ВО "Свобода". Рейтинг інших політичних сил - менше ніж 3%.

Крім того, половина опитаних, які обирали партії, зазначили, що цілком упевнені у своєму виборі, 38% - швидше впевнені, 15% - не впевнені. Більш упевнені у своєму виборі виборці партій "Євросолідарність", "Партії Шарія" і "ОПЗЖ".

За даними дослідження, 20% вважають, що загалом справи в Україні йдуть у правильному напрямі, 68% - протилежної думки.

Під час дослідження методом CATI (computer-assisted telephone interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера) було опитано 2000 респондентів віком від 18 років і старше. Аудиторія: населення України в усіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму й Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує 2,2%.

Прохідний бар'єр до ВР за партсписками (половина складу парламенту) на сьогодні - 5%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ