Інтерфакс-Україна
14:27 07.08.2020

Зеленський нагадав, що Кабмін у 2013 році передав будівлі на вулиці Лаврській у безоплатне користування Києво-Печерській лаврі УПЦ (МП)

1 хв читати
Зеленський нагадав, що Кабмін у 2013 році передав будівлі на вулиці Лаврській у безоплатне користування Києво-Печерській лаврі УПЦ (МП)

Президент України Володимир Зеленський нагадав, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 липня 2013 року будівлі та споруди на вул. Лаврській, 11 і на вул. Лаврській, 15 у Києві, згідно з визначеним переліком, були передані у безоплатне користування Свято-Успенській Києво-Печерській лаврі (чоловічий монастир) Української православної церкви (Московського патріархату).

Так глава держави відповів 6 серпня на електронну петицію із закликом "залишити Києво-Печерську лавру у користуванні Української православної церкви" та відхилити петицію про розірвання відповідного договору та передачу Лаври у використання Православної церкви України (ПЦУ).

Зеленський зазначив, що Кабінет Міністрів конституційно визнаний тим органом, на який покладено здійснення управління об'єктами державної власності відповідно до закону. Відповідні повноваження уряду України закріплено також у законі "Про Кабінет Міністрів України".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Законопроєкт про Кіберсили ЗСУ суперечить чинному законодавству - нардеп

ЦВК продовжила для Чорновол строк подання документів для реєстрації народною депутаткою

Київрада має перенаправити на мобільні укриття півмільярда грн, які не використали райадміністрації - Кличко

Зеленський пояснює дії Орбана прагненням наростити рейтинг його партії блокуванням України

Рейтинг Макрона впав до рекордно низьких 14% на тлі політичної кризи в країні - опитування

Бельгія висунула вимоги щодо використання російських активів для фінансування позики Україні

Залужний: Я не визнаю жодних ідей проведення виборів під час війни

"Слуга народу" підтримала кандидатуру Бережної на посаду віце-премʼєра з гуманітарної політики - міністра культури

Діяльність "Євросолідарності" та "Голосу" в Раді частіше оцінюють позитивно, ніж негативно, – соцопитування КМІС

Зеленський обговорив із міністром фінансів Данії продовження оборонної співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА