Інтерфакс-Україна
12:06 08.08.2020

Нардеп Кучеренко став кандидатом у мери Києва від "Батьківщини"

1 хв читати
Нардеп Кучеренко став кандидатом у мери Києва від "Батьківщини"

Народний депутат з фракції ВО "Батьківщина" Олексій Кучеренко став кандидатом від політсили на посаду мера Києва, заявила лідер партії Юлія Тимошенко.

"Я хочу, щоб і наша всеукраїнська і київська команда висунули Олексія Кучеренка як кандидата на посаду мера Києва. Він буде від "Батьківщини" кандидатом на посаду мера Києва", – сказала Тимошенко на брифінгу в суботу.

"Ні на йоту не сумніваюся, що серед усіх кандидатів у мери він буде найпрофесійнішим, і я переконана, що він зможе стати єдиним професійним мером за останній час у Києві", – додала лідер "Батьківщини".

Сам Кучеренко подякував колегам за надання йому довіри і назвав три пріоритети своєї програми: аудит фінансової та бюджетної системи міста, безпеку і комфорт проживання людей у Києві, а також встановлення справедливих тарифів на комунальні послуги.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА