Політика

Україна завжди готова співпрацювати з держорганами США відповідно до своїх зобов'язань

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак наголошує, що Україна завжди готова співпрацювати з державними органами США у відповідності зі своїми зобов'язаннями.

"Я хочу зазначити, що Україна завжди готова співпрацювати з американськими державними органами відповідно до наших договірних зобов'язань. Ми готові відповідати на будь-які офіційні запити", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна", коментуючи заяву керівника Національного центру контррозвідки і безпеки США Вільяма Еваніни про втручання в американські вибори з боку Росії за допомогою українського нардепа Андрія Деркача.

Єрмак також зазначив, що Україна ніколи не буде втручатися у вибори в США. "Як сказав президент Володимир Зеленський, запобігання втягування нашої країни у внутрішню політику Сполучених Штатів - це питання нашої національної безпеки. Україна не збирається втручатися у вибори в США, і крапка", - заявив глава ОП.

Як повідомлялося, 8 серпня президент України Володимир Зеленський укотре заявив, що Україна не буде жодним чином втручатися у вибори в США і вважає, що її громадянам слід утримуватися від будь-якої діяльності, пов'язаної з президентськими виборами в США.

"Буду відвертим. На превеликий жаль, періодично в публічному просторі з'являються "сенсаційні дані" про нібито якусь участь України у виборчих подіях в інших країнах. Так от! Як Президент України ще раз хочу наголосити і свою особисту принципову позицію, і фундаментальну позицію нашої держави. Ніколи і за жодних обставин неприйнятно здійснювати будь-яке втручання в суверенні вибори іншої країни. Ще раз запевняю наших партнерів, що Україна не дозволяла і не дозволить собі в майбутньому втрутитися у вибори і тим самим завдати шкоди нашим довірчим і щирим партнерським відносинам з США", - написав він на своїй сторінці в Фейсбук у суботу ввечері.

7 серпня голова контррозвідки США Еваніна заявив, що Росія здійснює втручання в американські вибори за допомогою дій народного депутата України Андрія Деркача, намагається дискредитувати кандидата в президенти від Демократичної партії Джозефа Байдена.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ